Problem z wyświetlaniem strony internetowej
#1

Czy każdy, kto korzysta z przeglądarki Firefox, mówi mi, czy może prawidłowo zobaczyć reklamę: Twoje tygodniowe programy oszczędzające? Jeśli masz problem z przeglądaniem w przeglądarce Firefox, spróbuj użyć IE.   Przed następującym problemem z hattrickiem nigdy nie myślałem o możliwym problemie z przeglądarką. Myślałem, że tak naprawdę strony NTUC mają problemy ze zgodnością z Firefoksem. Czy ktoś ma rozwiązanie, aby rozwiązać mój główny problem? Firefox ciągle przekierowuje mnie na http://www.hattrick.org/undefined, podczas gdy IE tego nie robi.
Reply
#2

może przeglądać, bez przekierowań. firefox 14, jasny księżyc 12
Reply
#3

Dziękujemy za odpowiedź, w końcu po ponad stu odsłonach. Teraz muszę naprawić problemy z Firefoksem. Czy ktoś ma jakieś rozwiązania?
Reply
#4

jeśli dotyczy to tylko FF i nie obejmuje całego systemu, czy próbowałeś ponownie uruchomić FF w trybie awaryjnym, aby sprawdzić? jeśli nie ma problemu w trybie awaryjnym ff, to jest jednym z dodatków / rozszerzeń urff. Rozwiązywanie problemów z Firefoksem za pomocą trybu awaryjnego | Jak | Pomoc do Firefoksa
Reply
#5

Och, jestem naprawdę zaskoczony, że inna osoba odpowiedziała na mój wątek! Myślałem, że nikt nie zadałby mi trudu, aby mi odpowiedzieć, dlatego zrezygnowałem już z sprawdzania tego wątku. W przypadku problemu z hattrickiem winowajcą jest mój Ad Muncher, a teraz wyłączyłem filtrowanie na hattricku i problem został rozwiązany. Jeśli chodzi o strony NTUC, wciąż czekam na rozwiązanie.
Reply
#6

ja też mam problem z oglądaniem go z bladym księżycem, ale nie ma problemu z ie9.
Reply
#7

Wreszcie wszystko jest naprawione. Problem ze stronami reklam NTUC jest spowodowany przez AdBlock Plus. Wyłącz go na stronie NTUC, a ten problem również został rozwiązany.
Reply
#8

Możesz także włączyć Adblock Plus, ale użyć innej listy subskrypcji. na przykład. używam adblock plus z listą adblocków fanboya, nie ma problemu z twoimi stronami.
Reply
#9

Teraz wiedziałem, że blokery reklam również mogą powodować problemy. Spełnię twoją sugestię następnym razem, gdy coś się powtórzy. Dzięki.
Reply
#10

ya, nie tylko adblocker, ale wszelkie dodatki ff. zazwyczaj pierwszym krokiem w rozwiązywaniu problemów ff jest wypróbowanie trybu awaryjnego, aby sprawdzić, czy jego dodatki ... hlots123 napisał: jeśli dotyczy to tylko FF i nie obejmuje całego systemu, czy próbowałeś ponownie uruchomić FF w trybie awaryjnym, aby sprawdzić? jeśli nie ma problemu w trybie awaryjnym ff, to jest jednym z dodatków / rozszerzeń urff. Rozwiązywanie problemów z Firefoksem za pomocą trybu awaryjnego | Jak | Pomoc do Firefoksa
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)