Jaka jest potrzebna szerokość biurka komputerowego?
#1

Mam biurko o szerokości 50 cm i używanie na nim 27-calowego monitora jest cholernie niewygodne   Jak duży jest monitor 27-calowy monitor? U all table ile szerokości?
Reply
#2

długość, a nie szerokość. potrzebujesz ogromnego do czego? monitor używa bocznej podstawy?
Reply
#3

yusoffb01 napisał: długość, a nie szerokość. potrzebujesz ogromnego do czego? monitor używa bocznej podstawy? Jest szerokość Odległość od mojego oka do ekranu jest zbyt bliska
Reply
#4

podobnie jest z ... problemem głębokości ... nie szerokości obróć stół o 90 stopni
Reply
#5

alamakazim napisał: podobnie jest z ... problemem głębokości ... nie szerokości obróć stół o 90 stopni Więc jego młodszy brat uderzy w nogi stołu? lol. Używam stołu o głębokości 80 cm i wcześniej użyłem monitora 27 ". Nadal wygląda dobrze, trochę mały. Teraz 32" jest po prostu ładny, ale nie mogę się do niego zbliżyć. W każdym razie, patrząc na tabelę z widoku z góry, możesz nazwać ją szerokością. Ale patrząc na to w 3D lub w prawdziwym świecie, nazywa się to głębią stołu.
Reply
#6

mój ma około 80 cm ... jest wygodny i ma dużo miejsca na stole do przechowywania śmieci.
Reply
#7

shadow84 napisał: Więc jego młodszy brat uderzy w nogi stołu? lol. Używam stołu o głębokości 80 cm i wcześniej użyłem monitora 27 ". Nadal wygląda dobrze, trochę mały. Teraz 32" jest po prostu ładny, ale nie mogę się do niego zbliżyć. W każdym razie, patrząc na tabelę z widoku z góry, możesz nazwać ją szerokością. Ale patrząc na to w 3D lub w prawdziwym świecie, nazywa się to głębią stołu. Nieco małe odnosi się do czego? Monitor lub stół
Reply
#8

Alexls napisał: Nieco małe odnosi się do czego? Monitor lub stół 27-calowy monitor wydaje się nieco mały, gdy siedzę w odległości około 80-90 cm od ekranu. W przypadku monitora 32-calowego w tej samej odległości 80-90 cm wydaje się to nieco duże, ponieważ muszę trochę obrócić głowę, aby zobaczyć wszystko. Ale dla 27 ", powinno być dobrze, bo wszystko jest w zasięgu wzroku twojego oka.
Reply
#9

właściwie hor ... TS problem jest co ah „cholernie niewygodne” z tego, co… ustawienie lub ergonomiczna lub odległość widzenia
Reply
#10

Nie używaj zbyt dużych. Osobiście, 27 "za duży dla tej głębokości. Miej stół o głębokości 80 cm, kiedyś miał 27", zmniejszony do 24 ", wygodniejszy do oglądania.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)