#1

Cześć chłopaki,   Obecnie używam routera ASUS AC87U i podłączam przenośny dysk twardy jako pamięć sieciową. Ponadto ASUS posiada DDNS, które umożliwiają zdalny dostęp w dowolnym miejscu.   Teraz myślę o ulepszeniu pamięci. Planuje się uzyskać serwer NAS z 2 do 4 wnękami, zdolny do obsługi DLNA i torrent. Jakieś rekomendacje?   Dodatkowe pytanie, dodając nas do routera, nadal będę mógł używać ASUS ddns do zdalnego dostępu do nas, prawda?
Reply
#2

DesertStrike napisał: Cześć chłopaki, Obecnie używam routera ASUS AC87U i podłączam przenośny dysk twardy jako pamięć sieciową. Ponadto ASUS posiada DDNS, które umożliwiają zdalny dostęp w dowolnym miejscu. Teraz myślę o ulepszeniu pamięci. Planuje się uzyskać serwer NAS z 2 do 4 wnękami, zdolny do obsługi DLNA i torrent. Jakieś rekomendacje? Dodatkowe pytanie, dodając nas do routera, nadal będę mógł używać ASUS ddns do zdalnego dostępu do nas, prawda? Używam Synology DS415 +. całkiem z tego zadowolony.
Reply
#3

Można rozważyć dwie marki Synology i Qnap.
Reply
#4

Zgadzam się ze złym doktorem, obie są moimi ulubionymi markami, jeśli budżet jest niższy, synologia.
Reply
#5

dzięki chłopaki Mam używany QNAP TS 420 4 Bay NAS. Załadowano 2 * 3 TB WD. dostałem 2 zapytania: 1. Utworzyłem udział, a następnie zmapowałem go na komputerze I5. Podczas przesyłania pliku prędkość wynosiła około 20 MB / s. Czy to jest wyjątkowo wolne? 2. Użyłem zarówno telewizora LG, jak i telefonu komórkowego, aby uzyskać dostęp do mediów NAS przez DLNA. Po pewnym czasie NAS DLNA zniknie z telewizora i telefonu ... chociaż połączenie jest nadal nawiązywane, ponieważ programy nadal były przesyłane strumieniowo, po prostu gdy wróciłem do strony wyboru, brakowało pamięci NAS i nie mogłem uzyskać do niej dostępu dopóki nie zrestartuję telewizora / telefonu lub nas.
Reply
#6

używałeś bezpośredniego kabla lub Wi-Fi? a poza tym, jak duże są twoje pliki podczas przesyłania?
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: używałeś bezpośredniego kabla lub Wi-Fi? a poza tym, jak duże są twoje pliki podczas przesyłania? za pomocą przewodowego cat5e na porcie gigabit. ok, myślę, że mój zły, być może mój dysk twardy jest wolny ... kiedy przeniosłem z ramdysku do nas, byłem w stanie uzyskać stałą prędkość 36 MB / s ... które prowadzą do pytania ... dlaczego mój lokalny dysk twardy jest tak wolny ...
Reply
#8

DesertStrike napisał: za pomocą przewodowego cat5e na porcie gigabit. ok, myślę, że mój zły, być może mój dysk twardy jest wolny ... kiedy przeniosłem z ramdysku do nas, byłem w stanie uzyskać stałą prędkość 36 MB / s ... które prowadzą do pytania ... dlaczego mój lokalny dysk twardy jest tak wolny ... czy to 5400 czy 7200 obr./min?
Reply
#9

DesertStrike napisał: za pomocą przewodowego cat5e na porcie gigabit. ok, myślę, że mój zły, być może mój dysk twardy jest wolny ... kiedy przeniosłem z ramdysku do nas, byłem w stanie uzyskać stałą prędkość 36 MB / s ... które prowadzą do pytania ... dlaczego mój lokalny dysk twardy jest tak wolny ... Poza tym, czy przesyłasz dane z HDD na HDD czy SDD?
Reply
#10

renfred 89 napisał: czy jest to 5400 czy 7200 obr / min? Dysk twardy 5400 obr./min
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)