potrzebna pomoc w domowej sieci przewodowej
#1

bros i siostra ..   Połączyłem cały mój dom z kat. 6 we wszystkich pokojach. Ostatnio zrobiłem wbudowaną konsolę telewizyjną w salonie i ponownie zamontowałem całą obudowę ac i obudowę sieci LAN w konsoli telewizyjnej zamiast montować na ścianie.   nie mam problemu z połączeniem dla wszystkich pomieszczeń z wyjątkiem pokoju 3. Odległość sieci przewodowej od ONT -> router -> pokój 3 jest mniejsza niż 40m. we wszystkich innych pokojach prędkość dl i w górę wynosi 900 m +, ale mój pokój 3 jest ograniczony do 90 m +. przed zainstalowaniem konsoli telewizyjnej wszystko działa płynnie. Próbowałem ponownie podłączyć kabel Cat6 do punktu danych w pokoju 3 na obu końcach, a moje połączenie Ethernet nadal pokazuje 100 Mb / s, podczas gdy w innym pokoju było 1 Gb / s.   czy wszyscy mili braci i siostry mogą pomóc?   pozdrowienia
Reply
#2

ritzcms napisał: bros i siostra .. Połączyłem cały mój dom z kat. 6 we wszystkich pokojach. Ostatnio zrobiłem wbudowaną konsolę telewizyjną w salonie i ponownie zamontowałem całą obudowę ac i obudowę sieci LAN w konsoli telewizyjnej zamiast montować na ścianie. nie mam problemu z połączeniem dla wszystkich pomieszczeń z wyjątkiem pokoju 3. Odległość sieci przewodowej od ONT -> router -> pokój 3 jest mniejsza niż 40m. we wszystkich innych pokojach prędkość dl i w górę wynosi 900 m +, ale mój pokój 3 jest ograniczony do 90 m +. przed zainstalowaniem konsoli telewizyjnej wszystko działa płynnie. Próbowałem ponownie podłączyć kabel Cat6 do punktu danych w pokoju 3 na obu końcach, a moje połączenie Ethernet nadal pokazuje 100 Mb / s, podczas gdy w innym pokoju było 1 Gb / s. czy wszyscy mili braci i siostry mogą pomóc? pozdrowienia Czy to może być twoje urządzenie w pokoju 3, które może obsługiwać tylko szybki Ethernet, czy może obsługuje szybkie Ethernet z niektórych czynników?
Reply
#3

renfred89 napisał: Czy to może być twoje urządzenie w pokoju 3, które może obsługiwać tylko szybki Ethernet, czy może obsługuje szybkie Ethernet z niektórych czynników? hmmm. używam tego samego pulpitu do testowania wszystkich pomieszczeń. co oznacza, że zmieniam pulpit. Przed instalacją konsoli telewizyjnej działała z prędkością 1 Gb / s
Reply
#4

Uszkodzony drut Mayb ...
Reply
#5

głupek + geniusz napisał: Uszkodzony drut Mayb ... ale nie dotknęło drutu, który był w szufladzie obudowy. dotknęły tylko zewnętrznego, w miejscu, w którym przechodzą z uchwytu ściennego na uchwyt konsoli. gdzie również ponownie podłączyłem gniazdo. w przypadku uszkodzenia przewodu nie powinno być żadnej łączności zamiast ograniczać moją sieć do 100 Mb / s.
Reply
#6

Podłącz do innego portu LAN. Jeśli nie ma dostępnego portu, możesz zamienić się na test. Alternatywnie wyciągnij i włóż go ponownie z dźwiękiem kliknięcia.
Reply
#7

ritzcms napisał: ale nie dotknęło drutu, który był w szufladzie obudowy. dotknęły tylko zewnętrznego, w miejscu, w którym przechodzą z uchwytu ściennego na uchwyt konsoli. gdzie również ponownie podłączyłem gniazdo. w przypadku uszkodzenia przewodu nie powinno być żadnej łączności zamiast ograniczać moją sieć do 100 Mb / s. Jeden z 8 drutów może zostać uszkodzony, więc ograniczona prędkość ur wynosi 2 100 Mb / s. Niejasno pamiętam, że szybki Ethernet wymaga tylko 6 przewodów, ale mogę się mylić. U można również sprawdzić tester drutu 2.
Reply
#8

Do 100 Mb / s potrzeba tylko 2 par (piny 1-2-3-6). GBE potrzebuje wszystkich 4 par.
Reply
#9

głupek + geniusz napisał: Jeden z 8 drutów może zostać uszkodzony, więc ograniczona prędkość ur wynosi 2 100 Mb / s. Niejasno pamiętam, że szybki Ethernet wymaga tylko 6 przewodów, ale mogę się mylić. U można również sprawdzić tester drutu 2. tester przewodów może tylko sprawdzić, czy połączenie jest prawidłowe? ale nie mogę sprawdzić, czy występują zakłócenia lub czy wszystkie moje 8 przewodów działają poprawnie?
Reply
#10

Kontroler Rj45 może sprawdzić, czy wszystkie przewody są odpowiednio zaciśnięte lub poprawnie sparowane. W większości przypadków jest to spowodowane niepoprawnie sparowanym zwornikiem lub końcówką. ritzcms napisał: tester przewodów może tylko sprawdzić, czy połączenie jest prawidłowe? ale nie mogę sprawdzić, czy występują zakłócenia lub czy wszystkie moje 8 przewodów działają poprawnie? Aplikacja Samsung Galaxy S8 + HardwareZone Forums
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)