Niska wydajność w nowym urządzeniu z Ryzen 2400g
#1

Witam wszystkich, potrzebuję pomocy tutaj, gdy pierwszy raz tego doświadczam. Właśnie zbudowałem ten zestaw 2 noce temu:   1. AMD Ryzen 5 2400G 2. ASRock B450M Pro4 AM4 M-ATX 3. Corsair Vengeance LPX DDR4-2666 8 GB (2x4 GB) Czarny 288-Pin PC4-21300 4. Samsunng 860 Evo 250GB Sata 5. Dysk twardy Toshiba 1 TB 6. Seasonic M12II-620 80 Plus Brąz   Jednak nie uruchamiam Chrome poprawnie. Ma bardzo długą sieć. Edge działa dobrze, a kiedy to się stanie, jeśli otworzę Edge w tle, Chrome będzie działać. Za każdym razem, gdy muszę klikać link w Edge for Chrome, aby nawigować po nowej stronie. Jeśli zamknę Edge, Chrome po prostu wróci do tego samego etapu. Komputer w tym momencie (po uruchomieniu Chrome) również staje się powolny. Kiedy próbuję kliknąć przycisk Start, eksplorator plików, reakcja zajmuje trochę czasu. Po najechaniu myszką przycisk zamykania zajmuje 2-3 minuty, zanim pojawi się podkład w kolorze czerwonym.   Po zamknięciu i ponownym uruchomieniu po wszystkim trwa bardzo długo, dlatego potrzeba wymuszonego resetu lub wyłączenia.   Poszukałem go i znalazłem innych z problemem Chrome. Ale dla mnie wpływa to nawet na system. Zrobiłem 2x format Windows. Podczas nowej instalacji aktualizuję do Win 10 1803. Czy ktoś może mi pomóc z tym problemem?
Reply
#2

Ustawiłeś domyślną przeglądarkę z Edge na Chrome?
Reply
#3

Zainstaluj sterowniki selektora AMD, zainstaluj najnowszy BIOS i ustaw Chrome jako domyślny.
Reply
#4

Cześć, instaluję sterownik Amd ze strony sterowników AMD, ustawiłem Chrome jako domyślny i tak, zaktualizowałem już moje Bios.
Reply
#5

spróbować 1703?
Reply
#6

yusoffb01 napisał: spróbować 1703? Cofnij aktualizację?
Reply
#7

sprawdź przeglądarkę zdarzeń ...... konflikty uruchom chrome jako administrator.
Reply
#8

https://support.google.com/chrome/fo...764nVQs/?hl=en
Reply
#9

Chłopaki, w końcu rozwiązałem ten problem, czując się tak sfrustrowany. Jest to spowodowane kompilacją systemu Windows 10 1803. Gdy Bro yusoffb01 wspominał o kompilacji 1703. Pomyślałem, dlaczego po prostu spróbuj kompilacji 1709. Długi czas świeżej instalacji, instalowania sterowników po sterownikach i szukania aktualizacji kompilacji 1709 iso online, udało mi się zbudować 1709. Teraz wszystko wróciło do normy. Chrome i wydajność systemu powróciły! Dziwnie się czuję, że kompilacja z 1803 r. Ma takie problemy, że wszystkie moje 2 komputery stacjonarne i laptop zostały zaktualizowane do tej kompilacji. Nauczyłem się czegoś z tego doświadczenia. Być może jest to Ryzen i Windows 10 kompilacja 1803, zgaduję .. Czy mogę zapytać kolegów, jak mogę wyłączyć lub ręcznie zaktualizować system Windows 10? Przeczytałem o wyłączeniu usług. Dzięki!
Reply
#10

services.msc wyłącz aktualizację systemu Windows
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)