Router ASUS RT-AC1200G
#1

Potrzebujesz porady eksperta tutaj. Obecnie używam ASUS N56U. Czy zastąpienie go RT-AC1200G + dałoby lepszy zasięg, zasięg i szybkość Wi-Fi w 802.11n? Dzięki.
Reply
#2

Nie jest to poważna aktualizacja. Teraz masz kompatybilne urządzenia z prędkościami 802.11ac
Reply
#3

jakie są lepsze aspekty 1200g + ah. Zastanawiam się, czy muszę doładować więcej, aby uzyskać ac88u.
Reply
#4

etoilebiscuit napisał: jakie są lepsze aspekty 1200g + ah. Zastanawiam się, czy muszę doładować więcej, aby uzyskać ac88u. W porównaniu do ? Ac88u ma wyższą maksymalną prędkość Wi-Fi, jeśli jest używany z kompatybilnymi urządzeniami, 8 portami LAN, wbudowanym programem antywirusowym itp. Vs 1200g + Jeśli jesteś użytkownikiem niskiej przepustowości, nie ma dużej różnicy.
Reply
#5

Dzień dobry wszystkim, mam do czynienia z tym samym problemem co TS! pewne tło: obecnie na planie światłowodu M1 na 300mpbs przy użyciu podanego RT-N56U. przez większość czasu 4-5 urządzeń jest podłączonych bezprzewodowo (+ 1-2 więcej, gdy sis wróci z zagranicy) czy mogę sprawdzić u profesjonalistów, czy rozważna jest aktualizacja do ac1200g? W najlepszym razie otrzymuję tylko 20-30 + Mb / s do pobrania na mój laptop. czy dostanę przyzwoitą poprawę łączności, jeśli będę aktualizować? z góry dziękuję!!
Reply
#6

Jakie są specyfikacje WiFi twojego laptopa? Zarówno router, jak i karta WiFi twojego laptopa muszą być podobne w specyfikacji, aby zmaksymalizować przepustowość. aWhimAway napisał: Dzień dobry wszystkim, mam do czynienia z tym samym problemem co TS! pewne tło: obecnie na planie światłowodu M1 na 300mpbs przy użyciu podanego RT-N56U. przez większość czasu 4-5 urządzeń jest podłączonych bezprzewodowo (+ 1-2 więcej, gdy sis wróci z zagranicy) czy mogę sprawdzić u profesjonalistów, czy rozważna jest aktualizacja do ac1200g? W najlepszym razie otrzymuję tylko 20-30 + Mb / s do pobrania na mój laptop. czy dostanę przyzwoitą poprawę łączności, jeśli będę aktualizować? z góry dziękuję!! Aplikacja Samsung Galaxy S8 + HardwareZone Forums
Reply
#7

czy to darmowy router od M1?
Reply
#8

foozgarden napisał: czy to darmowy router od M1? Tak.
Reply
#9

renfred89 napisał: Jakie są specyfikacje WiFi twojego laptopa? Zarówno router, jak i karta WiFi twojego laptopa muszą być podobne w specyfikacji, aby zmaksymalizować przepustowość. Aplikacja Samsung Galaxy S8 + HardwareZone Forums cześć dzięki za odpowiedź! wybacz mi noobness, ale co rozumiesz przez specyfikacje Wi-Fi mojego laptopa? od menedżera urządzeń widzę, że moja karta Wi-Fi to Intel ® Dual Band Wireless-AC 7265, ale nie widzę żadnych specyfikacji, które rozumiem, które wyjaśniają mi jaskiniowca, jak mogę sprawdzić, czy karta Wi-Fi mojego laptopa i routera jest podobny? dzięki!!
Reply
#10

Możesz wpisać numer modelu w Google i powinien on prowadzić do strony Intela w celu uzyskania prędkości. Tak czy inaczej, jest to bezprzewodowy AC WiFi 2x2 tylko do 867 Mb / s. Twoja karta WiFi będzie więc szyjką butelki dla routerów końcowych Hugh, które zwykle obsługują 3x3. aWhimAway napisał: cześć dzięki za odpowiedź! wybacz mi noobness, ale co rozumiesz przez specyfikacje Wi-Fi mojego laptopa? od menedżera urządzeń widzę, że moja karta Wi-Fi to Intel ® Dual Band Wireless-AC 7265, ale nie widzę żadnych specyfikacji, które rozumiem, które wyjaśniają mi jaskiniowca, jak mogę sprawdzić, czy karta Wi-Fi mojego laptopa i routera jest podobny? dzięki!! Aplikacja Samsung Galaxy S8 + HardwareZone Forums
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)