Problem zasilania
#1

Hi guyz   Właśnie diy sobie nowy komp ...   Miałem problem z moim tis zasilacza . Po włączeniu przełącznika na zasilaczu ... mój wentylator włącza się, mobo Light-up n mój wentylator AIO obracać się bez włączyć przełącznikiem na przednim panelu ... ale mój system nie uruchamia się aż przełącznik ON mój przedni panel przełącznik ...   Wszelkie U guyz miał ten sam problem ???   Części im przy -msi M7 gier i7 6700k + z170a -corsoir rm1000 -corsoir h100i
Reply
#2

Połączenie jest 1 C- LINK na zasilaczu ... i miałaś jeszcze podłączać ( donno wat jest stosowanie do )
Reply
#3

aismanja napisał: Hi guyz Właśnie diy sobie nowy komp ... Miałem problem z moim tis zasilacza . Po włączeniu przełącznika na zasilaczu ... mój wentylator włącza się, mobo Light-up n mój wentylator AIO obracać się bez włączyć przełącznikiem na przednim panelu ... ale mój system nie uruchamia się aż przełącznik ON mój przedni panel przełącznik ... Wszelkie U guyz miał ten sam problem ??? Części im przy -msi M7 gier i7 6700k + z170a -corsoir rm1000 -corsoir h100i nie u migać najnowsze bios ur mobo już ?
Reply
#4

Miałem jeden wentylator podłączyć bezpośrednio do zasilacza n reszty wentylator był związany od samego mobo ... n wszystkich kolei wentylatora TIS na kiedy ja włączyć przełącznikiem na zasilaczu .... Ktoś za pomocą samego zasilacza może pomóc czy jest jakiś program do modelu TIS zasilaczem cuz rm1000i (cyfrowy ) miał ... im nowe oprogramowanie do tis zasilania ....
Reply
#5

Usuń wszystko. Przetestuj je na zewnątrz obudowy. Wysoka szansa gdzieś spowodowała zwarcie .
Reply
#6

jeszcze nie ... jest tam pomoc , jeśli jeden wentylatora bezpośrednio do zasilacza również włączyć
Reply
#7

I usunął wszystkie kable od zasilania ... z wyjątkiem kabla podłączyć tylko 1 wat obok wentylatora ....
Reply
#8

aismanja napisał: I usunął wszystkie kable od zasilania ... z wyjątkiem kabla podłączyć tylko 1 wat obok wentylatora .... Po włączeniu przełącznika. Jeśli wentylator nie rusza to jest coś wewnątrz obudowy , które powodują Twój psu wymusić start.
Reply
#9

nope wentylator dont kręcić po włączeniu zasilania na ..
Reply
#10

aismanja napisał: nope wentylator dont kręcić po włączeniu zasilania na .. można podjąć jakieś zdjęcie i zamieścić tutaj ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)