ASUS AC68U i AC828 z Fibre 1 Gbps Speedtest Wynik
#1

Czy ktokolwiek może potwierdzić, jaka jest najlepsza archiwizacja WIFI 5 Ghz Speedtest?   Trzymam iPhone'a X i kiedy przeprowadzam test prędkości 5 Ghz na moim AC68U i AC828 .. Najlepszy wynik, jaki otrzymuję, to około 400Mpbs-450Mpbs ..       Czy to najlepsza prędkość Wi-Fi, jaką mogę zarchiwizować na swoim iPhonie X, czy też jest jakieś inne ustawienie, które mogę dostosować, aby było lepiej?   Speedtest na podłączonym kablu PC Lan uzyskuje 900-950 Mb / s bez problemu ..   Jakiś ekspert?
Reply
#2

Jaką szerokość kanału ustawiłeś dla 5GHz? Solenie ziemi za pomocą aplikacji HardwareZone Forums
Reply
#3

Ah-Pin-Kor napisał: Jaką szerokość kanału ustawiłeś dla 5GHz? Solenie ziemi za pomocą aplikacji HardwareZone Forums Załączone jest moje ustawienie Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Aztech FG7008 tanie i dobre (używane). Może uzyskać prędkość do 700 Mb / s na 5 GHz.
Reply
#5

miloaisdino napisał: Aztech FG7008 tanie i dobre (używane). Może uzyskać prędkość do 700 Mb / s na 5 GHz. Hahahahaa ... QQ Chery może również PODRÓŻY przy prędkości 150 km / h, po co kupować samochód BMW?
Reply
#6

AC88U
Reply
#7

-Grift- napisał: AC88U Tak .. wierzę, że mogę przekroczyć 450mb .. Czy można zrobić zrzut ekranu z ustawieniem Wi-Fi 5 GHz w roku?
Reply
#8

Zmierzch napisał: Tak .. wierzę, że mogę przekroczyć 450mb .. Czy można zrobić zrzut ekranu z ustawieniem Wi-Fi 5 GHz w roku? Nie teraz w domu, ale z czubka głowy 5GHz Ch153 80 MHz MU-MIMO Reszta to domyślnie iirc * testowany na iPhonie 8+
Reply
#9

-Grift- napisał: Nie teraz w domu, ale z czubka głowy 5GHz Ch153 80 MHz MU-MIMO Reszta to domyślnie iirc * testowany na iPhonie 8+ Hmm ... może dać mi znać, kiedy jesteś w domu .. Dziwna moja maksymalna prędkość to tylko maksimum 450 ... Co jest nie tak z moim ustawieniem.
Reply
#10

Tylko zgadnij, ale spróbuj włączyć sprzętowe odciążanie Wi-Fi?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)