[Official] Xmas BBQ Gathering - 15 grudnia 2018
#1

Czas na kolejny grill! Ponieważ jest to sezon świąteczny, zorganizujmy małą wymianę prezentów między uczestnikami. Pozwolę wam decydować o zasadach wymiany, więc strzelajcie do tego, czego nie chcielibyście otrzymywać   Data: 15 grudnia 2018, sob Czas: 17:00 do późna Koszt: 20 USD / pax Lokalizacja: Condo BBQ Pit w Tampines (Najbliższy MRT: DT31 Tampines West)   Dodaj swoje imię i nazwisko do poniższej listy, jeśli jesteś zainteresowany:     Zacytować: 1. lemonn   2. Trichard 3. Raggy 4. Prawo Arki 5. Denniszz   6. Bornerwave   7. orbvius   8. Ferolare   9. Speedknight   10. KWSW   Szczegóły płatności:   Zacytować: Przelew bankowy do POSB Savings 050-65013-8 lub PayNow na 81614O33, następnie napisz do mnie nr referencyjny lub zrzut ekranu jako potwierdzenie płatności.   Jak zwykle ograniczę liczbę uczestników, więc nie czekaj do ostatniej chwili, aby potwierdzić! Do zobaczenia tam     Oświadczenie: Powyższe wydarzenie jest wydarzeniem zorganizowanym przez społeczność i nie jest w żaden sposób powiązane z HWZ / SPH.
Reply
#2

2) Będzie tam Trichard .. I wzywam wszystkich starych kumpli z dystrybucji ... Wszyscy starzy ludzie liao ... Skarbcie każde spotkanie, które przyjdzie ...
Reply
#3

1. świat 2. Trichard 3. Raggy
Reply
#4

Bardzo zainteresowany, ponieważ jest bardzo blisko mojego miejsca, ale mam inne preferencje dietetyczne Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#5

Bbfa może dołączyć do bo? Wysłane z Sony H8166 za pomocą GAGT
Reply
#6

singupingu napisał: Bardzo zainteresowany, ponieważ jest bardzo blisko mojego miejsca, ale mam inne preferencje dietetyczne Chcesz podzielić się wymaganiami żywieniowymi? Mogę dokonać ustaleń
Reply
#7

Bbfa? Illusionist_85 napisał: Bbfa może dołączyć do bo? Wysłane z Sony H8166 za pomocą GAGT
Reply
#8

lemonn napisał: Chcesz podzielić się wymaganiami żywieniowymi? Mogę dokonać ustaleń Jeśli możesz zaspokoić wegetariańskie, chciałbym dołączyć Przepraszam za obciążenie Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#9

Och, po prostu miło po moich urodzinach ... Ale szkoda, że w tym tygodniu będę za granicą.
Reply
#10

1. świat 2. Trichard 3. Raggy 4. Ark
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)