Zalecenia dotyczące kompilacji AMD
#1

Pomagam więc mojemu przyjacielowi zapytać, czy jego wersja jest dobra i czy potrzebne są jakieś zmiany. wymienione poniżej części są nowe. otrzyma używany GTX 1070. gra w gry takie jak dota, cs: go przy 1080p 60 Hz i w przyszłości zaktualizuje ekran do 1080p 144 Hz.   Jego budowa:   Procesor: R5 2600 Mobo: MSI B450Gaming Pro Carbon AC Ram: Corsair Vengenance LPX 3200 MHz Obudowa: szklana obudowa Phanteks P350X RGBT Przechowywanie: Samsung 860 Evo 500Gb Zasilacz: Coolermaster V Series 850WFM 7 lat.   Z góry dziękuję
Reply
#2

boiboi69 napisał: Pomagam więc mojemu przyjacielowi zapytać, czy jego wersja jest dobra i czy potrzebne są jakieś zmiany. wymienione poniżej części są nowe. otrzyma używany GTX 1070. gra w gry takie jak dota, cs: przejdź do 1080p 60 Hz i w przyszłości zaktualizuje ekran do 1080p 144 Hz. Jego budowa: Procesor: R5 2600 Mobo: MSI B450Gaming Pro Carbon AC Ram: Corsair Vengenance LPX 3200 MHz Obudowa: szklana obudowa Phanteks P350X RGBT Przechowywanie: Samsung 860 Evo 500Gb Zasilacz: Coolermaster V Series 850WFM 7 lat. Z góry dziękuję Sposób, do cholery, przesada. Może zdobyć R3 2200G i GTX 1060 i nadal będzie w stanie uruchomić CS: Go w rozdzielczości 1080p z prędkością ponad 150 klatek na sekundę. DotA 2 mądry, niezbyt pewny. Ale uważam, że nie ma problemu z uzyskaniem> 120 fps również.
Reply
#3

Tak, z CS i DotA tylko GTX 1060 jest bardziej odpowiedni. Większa wartość za $$$ i wręcz taniej
Reply
#4

Przesadne użycie Kupiłem GTX 1060 3 GB za 130 USD, myślę, że to 1/3 ceny 1070 i wystarcza na Dotę i CSGO
Reply
#5

FroztSpectre napisał: Sposób, do cholery, przesada. Może zdobyć R3 2200G i GTX 1060 i nadal będzie w stanie uruchomić CS: Go w rozdzielczości 1080p z prędkością ponad 150 klatek na sekundę. DotA 2 mądry, niezbyt pewny. Ale uważam, że nie ma problemu z uzyskaniem> 120 fps również. Jeśli dostaje drugą rękę 1070, bardzo tanio, więcej mocy dla swojego przyjaciela. Mam klientów, którzy również grają głównie w CSGO i DOTA 2, ale wydają na lata 2080 i 2080 Tis, ponieważ MAKSYMALNA liczba klatek na sekundę i przyszłość A dzisiaj gra w CSGO i DOTA 2. W jakie gry zagra jutro? 2600 to bestia do wszystkiego, co rzucisz na nią za swoją cenę
Reply
#6

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej otrzymują zasilacz do swojego komputera. Czy naprawdę potrzebujesz zasilacza o mocy 850 W do tej konfiguracji? Myślę, że zamiast tego możesz spaść do zasilacza 550W lub 650W. Ulepszanie procesora graficznego to więcej dla „zabezpieczenia na przyszłość”. Myślę, że to jest OK. 2 lata później nigdy nie wiadomo, w jakie gry będą grać i jakie są podstawowe specyfikacje, których potrzebują.
Reply
#7

Nie buduj absolutnego minimum tylko dla dzisiejszych gier. Śmiało i zainwestuj trochę w zabezpieczenie karty graficznej w przyszłości, zwłaszcza w przypadku dobrych ofert na 1080ti i 2070.
Reply
#8

zellas napisał: W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej otrzymują zasilacz do swojego komputera. Czy naprawdę potrzebujesz zasilacza o mocy 850 W do tej konfiguracji? Myślę, że zamiast tego możesz spaść do zasilacza 550W lub 650W. Ulepszanie procesora graficznego to więcej dla „zabezpieczenia na przyszłość”. Myślę, że to jest OK. 2 lata później nigdy nie wiadomo, w jakie gry będą grać i jakie są podstawowe specyfikacje, których potrzebują. Myślę, że uzyskanie przeciążonego procesora nie jest wcale takie złe, w końcu można go ponownie wykorzystać w nowym i mocniejszym urządzeniu, ponieważ gwarancja trwa 7-10 lat i naprawdę kosztuje znacznie więcej niż 650 w. Ale oczywiście, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kompilacji, to nie jest właściwa droga.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)