Dyskusja na temat aplikacji PCWX ...
#1

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Link do Sklepu Play:   https://play.google.com/store/apps/d...cwx.pcwx&hl=pl   Utworzenie tego wątku tutaj w celu omówienia PCWX. można tu omówić wszystko, niezależnie od tego, czy zgłaszasz błędy, czy chcesz dołączyć nowe funkcje.   Znane błędy:     Zacytować: Krytyczny:       Nie krytyczny: Przeskakiwanie do określonej strony po przejściu na ostatnią stronę zatrzymuje niekończące się przewijanie, aby przejść do następnej strony Otwarcie wątku po raz pierwszy pokazuje numer strony nieskończoności. Ten błąd znika po tym. Nie błąd, ale popraw czas ładowania, aby załadować obrazy w galerii edmw Wznów aplikację po pozostawieniu jej w pamięci przez dłuższy czas, przywróci domyślny motyw   Funkcje, które zostały zamówione. Może zaimplementować w przyszłej wersji:     Zacytować: Funkcja wyszukiwania   Problemy rozwiązane do tej pory:       Zacytować: Dziennik zmian:   Pełny dziennik zmian można wyświetlić w aplikacji w części o sekcji
Reply
#2

Wygląda na to, że nie można publikować znaków innych niż ASCII Czasami przesuwanie posta w prawo Foote powoduje natychmiastowe cofnięcie menu Jeśli post jest bardzo długi, ikony menu po prawej stronie nie są widoczne
Reply
#3

Azzizz81 napisał: Wygląda na to, że nie można publikować znaków innych niż ASCII Czasami przesuwanie posta w prawo Foote powoduje natychmiastowe cofnięcie menu Jeśli post jest bardzo długi, ikony menu po prawej stronie nie są widoczne cześć, Dziękujemy za opinię 1) w porządku dla znaków spoza ASCII, czy masz na myśli chińskie znaki? a czy masz na myśli, że nie można pisać znaków podczas pisania postu, czy dopiero po wysłaniu postu pomieszane zostaną postacie? 2) menu przesuwania po prawej stronie powinno się cofnąć po przewinięciu postu lub kliknięciu jednego z przycisków w środku. ponieważ powiedzmy, że jeśli lubisz wiele postów, a rzecz się nie zamyka, będzie wyglądać bardzo niechlujnie. przyciski wyrównałem do środka, ponieważ uważam, że jest to najlepsze miejsce. niestety w przypadku długich postów musisz przewinąć do środka. jeśli umieszczę na górze, użytkownik musi przewinąć długi post w górę, aby zacytować / polubić.
Reply
#4

to jest post testowy Nie wiem, kto śpiewa za kulisami podatku od nieruchomości Mowy ㅗ 녀여 ㅕㅗ 냐 ㅑㄴ 노녀 ㅕㅕ ㅐ ㅐ 녕 Jest stacją partii administracji wypadkowej Ranczo Cytat: Ranczo Ranczo Jako użytkownik w związku z ::: testowaniem Ranczo 😀😀😀😎😎
Reply
#5

Jeśli można opublikować emotikony Unicode, to też byłoby dobre haha, to nie będzie ograniczone tylko do emotikonów HWZ
Reply
#6

Moje posty są odwrócone, np. Pierwszy post na ostatniej stronie, ostatni post na pierwszej stronie
Reply
#7

Beefslice napisał: Moje posty są odwrócone, np. Pierwszy post na ostatniej stronie, ostatni post na pierwszej stronie cześć, myślę, że to dlatego, że ustawiłeś najnowszy post, aby wyświetlał się jako pierwszy w ustawieniach hwz. czy dzieje się tak samo z aplikacją GAGT lub HWZ?
Reply
#8

Pływający przycisk akcji odpowiedzi po znika, gdy przewiniesz do końca wątku i zobaczysz „Sian koniec wątku”. Aby odpowiedzieć na wątek, najpierw przewiń w górę, aby najpierw pojawił się pływający przycisk akcji. Nie jestem pewien, czy jest to funkcja, ograniczenie Androida czy błąd.
Reply
#9

Chciałbym mieć opcję w ustawieniach, aby wyłączyć wyświetlanie zdjęcia / awatara podczas przeglądania. TS w rzeczywistości podoba mi się to, że sprawiasz, że motyw jest ciemny. Myślę, że musisz zachować prostotę i „czysty” wygląd. Używałbym tego w pracy i nie chcę, żeby ludzie widzieli, jak surfuję. Dobrze byłoby mieć opcję ukrycia wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Mam również problem z pętlą nieskończoności postu po osiągnięciu ostatniego postu, a numer strony nie pasuje.
Reply
#10

miyamiya napisał: Pływający przycisk akcji odpowiedzi po znika, gdy przewiniesz do końca wątku i zobaczysz „Sian koniec wątku”. Aby odpowiedzieć na wątek, najpierw przewiń w górę, aby najpierw pojawił się pływający przycisk akcji. Nie jestem pewien, czy jest to funkcja, ograniczenie Androida czy błąd. cześć, jest to funkcja. chowam przycisk akcji swobodnej, gdy użytkownik przewija w dół, ponieważ blokuje cały wyświetlany tam tekst, zwłaszcza gdy użytkownik dotrze do ostatniego postu. pokazuję to, gdy użytkownik przewija nieco w górę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)