Najtańszy Internet szerokopasmowy
#1

Wiesz, jaki jest najtańszy koszt pakietu szerokopasmowego? Chciałbym zainstalować łącze szerokopasmowe, aby moi teściowie mogli surfować po Internecie. Nawet jeśli mają telewizję kablową Starhub i plan usług telefonii komórkowej Singtel, każde doładowanie w niskiej cenie usług szerokopasmowych kosztuje> 30 USD miesięcznie. Używają tylko internetu szerokopasmowego do surfowania po Internecie ... czytania wiadomości, forum itp., Więc prędkość nie stanowi żadnego problemu. Doceń, że ktoś dostał lobang za tani pakiet usług szerokopasmowych. Dzięki
Reply
#2

darwinkoh napisał: Masz pojęcie, jaki jest najtańszy pakiet szerokopasmowy? Chciałbym zainstalować łącze szerokopasmowe, aby moi teściowie mogli surfować po Internecie. Nawet jeśli mają telewizję kablową Starhub i plan usług telefonii komórkowej Singtel, każde doładowanie w niskiej cenie usług szerokopasmowych kosztuje> 30 USD miesięcznie. Używają tylko internetu szerokopasmowego do surfowania po Internecie ... czytania wiadomości, forum itp., Więc prędkość nie stanowi żadnego problemu. Doceń, że ktoś dostał lobang za tani pakiet usług szerokopasmowych. Dzięki myślę, że już nie plan 29 $ .... teraz około 3x $, ale wysoka prędkość jak m1 1 Gbps
Reply
#3

aby odpowiedzieć na pytanie, moja powinna być najtańsza przy 100 Mb / s dla 6 z wolnym głosem, darmowym routerem, bezpłatnym tabletem ... każdy, kto płaci więcej, tylko przyczynia się do tego, że ich usługodawca rozdrabnia marchewki (nawet jeśli prawdopodobnie odmówi uznania tej wymówki ta wymówka) 1gpbs to przesada ... nie ważne ile to kosztuje ... nawet 19 $ to również 3x przepłacenie .. wyobraź sobie, że umowa jest płatna 24 razy x 300% jedyną złą rzeczą jest płacenie za parking X dolarów, aby odebrać tablet, do cholery, dlaczego mogą po prostu kuriera
Reply
#4

Następnie uwolnij 1 Mbps od telewizji kablowej.
Reply
#5

comex_1 napisał: Następnie uwolnij 1 Mbps od telewizji kablowej. tats dlaczego powiedziałem o 19 $ co ... pudełko kosztuje co najmniej 20 $ miesięcznie wor
Reply
#6

ale hor. czy technicznie nadal jest łącze szerokopasmowe 1 Mb / s? to jest to, czego chcą na koniec dnia
Reply
#7

MoreGoodEars napisał: aby odpowiedzieć na pytanie, moja powinna być najtańsza przy 100 Mb / s dla 6 z wolnym głosem, darmowym routerem, bezpłatnym tabletem ... każdy, kto płaci więcej, tylko przyczynia się do tego, że ich usługodawca rozdrabnia marchewki (nawet jeśli prawdopodobnie odmówi uznania tej wymówki ta wymówka) 1gpbs to przesada ... nie ważne ile to kosztuje ... nawet 19 $ to również 3x przepłacenie .. wyobraź sobie, że umowa jest płatna 24 razy x 300% jedyną złą rzeczą jest zapłacenie X dolarów za parking, żeby odebrać tablet, do cholery, dlaczego mogą po prostu kuriera Przestań używać 6 $ jako przykładu la. Dotyczy to rodziny o niskich dochodach, która zarabia mniej niż 1900 USD na miesiąc lub mniej niż 600 USD na miesiąc na mieszkańca i musi być objęta pomocą społeczną i nie może sobie pozwolić na komputer w domu. Co więcej, tablet jest własnością Idy od 4 lat. Dodatkowe koszty pokrywają pieniądze naszych podatników na wypadek, gdybyś się zastanawiał. Ubiegają się o to 1 gospodarstwa domowe, 80 USD (instalacja) + 240 USD (tp instalacja) + 39 USD x 48 (koszty miesięczne) = 2192 USD - 6 x 48 USD (co płacą co miesiąc) = 1904 USD (finansowane przez podatników). A jeśli możesz prowadzić / odbierać tablet, oznacza to, że nie powinieneś nawet ubiegać się o ten schemat!
Reply
#8

MoreGoodEars napisał: tats dlaczego powiedziałem o 19 $ co ... pudełko kosztuje co najmniej 20 $ miesięcznie wor TS mówią, że dom ma już telewizję kablową.
Reply
#9

dokładnie o co mi chodzi! pytają, czy dostali inny plan dostępu szerokopasmowego, oczywiście cokolwiek już są, kanna chop 2X $ za 1 Mbps nie jest enuf ah ?!
Reply
#10

dlaczego nie korzystać z Wi-Fi na uwięzi ze smartfona?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)