Który router ASUS może dławić witrynę
#1

Jak wyżej, potrzebujesz routera ASUS, aby dławić witrynę, spowolnić dostęp do serwisów społecznościowych.   Dzięki
Reply
#2

Dlaczego router Asus musi być? Z mojego zrozumienia, wszystkie z nich bez względu na cenę będą miały to samo oprogramowanie, więc jeśli tani nie może zrobić, drogi nie będzie. Musisz zdobyć routera typu big boy, takiego jak pfsense, jeśli chcesz robić takie rzeczy
Reply
#3

wszystko może pod qos
Reply
#4

Flamerboy napisał: Jak wyżej, potrzebujesz routera ASUS, aby dławić witrynę, spowolnić dostęp do serwisów społecznościowych. Dzięki Nie sądzę, aby adaptacyjne qos używane przez Asusa mogły robić dokładnie to, czego szukasz.
Reply
#5

Cześć Flamerboy, Zamiast ograniczania rozproszenia wybrane routery ASUS z AiProtection mają funkcję kontroli rodzicielskiej. Istnieją 2 funkcje kontroli rodzicielskiej, z których użytkownicy mogą korzystać. Filtry sieci i aplikacji pozwalają blokować dostęp do niepożądanych stron internetowych i aplikacji. Harmonogram czasowy pozwala ustawić limit czasowy użytkowania poszczególnych urządzeń. Funkcja kontroli rodzicielskiej jest dostępna zarówno w interfejsie internetowym, jak i w aplikacji ASUS Router.
Reply
#6

xonix napisał: Nie sądzę, aby adaptacyjne qos używane przez Asusa mogły robić dokładnie to, czego szukasz. QOS po włączeniu sprawia, że prędkość Internetu na wszystkich stronach jest bardzo wolna ... nie wiem, jeśli poprawiono go w modelach routerów 2019
Reply
#7

aCuria napisał: QOS po włączeniu sprawia, że prędkość Internetu na wszystkich stronach jest bardzo wolna ... nie wiem, jeśli poprawiono go w modelach routerów 2019 IIRC, nie ma oddzielnej kategorii dla serwisów społecznościowych, więc tak, może również dusić inne witryny. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#8

To, czego szuka TS, to kontrola prędkości dostępu do strony w mediach społecznościowych, nie myśl, że to tyle kontroli czasu. Takie specyficzne elementy sterowania zwykle nie są dostępne w routerach na poziomie konsumenta, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania. TS będzie musiał spojrzeć na coś z kategorii prosumentów (np. Pfsense, Ubiquiti) lub nawet na poziomie przedsiębiorstwa (np. Sophos, Fortigate). Edycja: na forum znajduje się segment Kliniki przepustowości i sieci, TS może lepiej opublikować wiadomość
Reply
#9

być może terminologia, której szukasz, to kształtowanie ruchu / przepustowości. wykonaj wyszukiwanie w Google na podstawie powyższego terminu, możesz zawęzić wyniki
Reply
#10

Cześć wszystkim, Szukam witryny społecznościowej dławiącej moje biuro, aby pracownicy nie wykorzystywali czasu biurowego w mediach społecznościowych. Powód korzystania z ASUS, ponieważ moje ustawienia routerów są obecnie niedostępne, mam nadzieję, że można je po prostu przenieść. Wolą ograniczanie przepustowości niż blokowanie, podpowiadaj pracownikom, że powinni priorytetowo traktować swój harmonogram. Jeśli nie jakikolwiek zalecany sprawdzony router, który dławi witrynę?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)