USTAWIANIE ROUTERA VPN ZA RUTEREM SINGTEL
#1

Cześć, jestem noob w sieci. Rozważam zarejestrowanie się w pakiecie VPN obejrzyj Netfix i BBC.   Mam drugi router (Cisco E4200) z DD-WRT v24-sp2 (04/18/14) mega zainstalowany na tym routerze.   Po tym, jak naprawiłem kabel LAN routera Cisco do jednego z routerów LAN dla Singtel Pace (A5520N). Próbowałem uzyskać dostęp do Internetu i nie udało mi się.   Każda dusza może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Dzięki.
Reply
#2

Zrobił to ostatnio dla krewnego. Skonfiguruj połączenie WAN routera DD-WRT: Typ połączenia: PPTP lub L2TP (w zależności od dostawcy VPN) Brama, nazwa użytkownika i hasło: dostarczone przez dostawcę VPN Użyj DHCP: Tak Wymagaj CHAP: Tak Odrzuć PAP: Tak Wymagaj uwierzytelnienia: tak Odbierz IPTV: Nie Strategia połączenia: Keep Alive: okres ponownego wybierania 30s
Reply
#3

Cześć elpibe10, dziękuję za odpowiedź. Czy to normalne, że mój drugi router nie może uzyskać dostępu do Internetu? A po skonfigurowaniu zgodnie z instrukcją będę mógł uzyskać usługę VPN? Martwię się, że nie chcę subskrybować usługi i nie mogę z niej korzystać.
Reply
#4

W rzeczywistości istnieje tańsze rozwiązanie. Uzyskaj bezpłatny huraganowy tunel elektryczny, wyłącz ipv4. Zysk!
Reply
#5

ccheong68 napisał: Cześć elpibe10, dziękuję za odpowiedź. Czy to normalne, że mój drugi router nie może uzyskać dostępu do Internetu? A po skonfigurowaniu zgodnie z instrukcją będę mógł uzyskać usługę VPN? Martwię się, że nie chcę subskrybować usługi i nie mogę z niej korzystać. Potwierdzono współpracę z PIA, więc powinna współpracować również z innymi dostawcami VPN, ponieważ konfiguracja jest dość podobna. ArcticCheetah napisał: W rzeczywistości istnieje tańsze rozwiązanie. Uzyskaj bezpłatny huraganowy tunel elektryczny, wyłącz ipv4. Zysk! Problemem jest IPv6. Niewystarczająco stabilny, aby zainstalować 24/7 ... nawet na VQ to jak jazda kolejką górską (co najmniej 6 razy w zeszłym roku, jeśli poprawnie policzyłem). Wyłączono IPv6 na moich połączeniach VQ i ST ... przynajmniej na razie.
Reply
#6

elpibe10 napisał: Problemem jest IPv6. Niewystarczająco stabilny, aby zainstalować 24/7 ... nawet na VQ to jak jazda kolejką górską (co najmniej 6 razy w zeszłym roku, jeśli poprawnie policzyłem). Wyłączono IPv6 na moich połączeniach VQ i ST ... przynajmniej na razie. Cześć, to jest tunelowany ipv6 dostarczony przez Hurricane Electric, amerykańskiego ISP, a nie usługę f @ rk świadczoną przez lokalnego ISP. To dlatego, że jest to amerykański dostawca usług internetowych, dlatego Netflix przejdzie poprawnie, jeśli wyłączysz ipv4. Jest w 101% niezawodny od kilku lat.
Reply
#7

ArcticCheetah napisał: Cześć, to jest tunelowany ipv6 dostarczony przez Hurricane Electric, amerykańskiego ISP, a nie usługę f @ rk świadczoną przez lokalnego ISP. To dlatego, że jest to amerykański dostawca usług internetowych, dlatego Netflix przejdzie poprawnie, jeśli wyłączysz ipv4. Jest w 101% niezawodny od kilku lat. Myślę, że muszę o tym przeczytać dalej. Rzuciłem okiem (np. 5 sekund) wcześniej i mogłem się mylić co do jego koncepcji wdrożenia.
Reply
#8

Do tej pory nadal nie mogę uzyskać dostępu do Internetu za pośrednictwem drugiego routera. Zresetowałem go i nadal nie mogę. Czy ktoś może pomóc?
Reply
#9

elpibe10 napisał: Myślę, że muszę o tym przeczytać dalej. Rzuciłem okiem (np. 5 sekund) wcześniej i mogłem się mylić co do jego koncepcji wdrożenia. Tylko aktualizacja ... uruchomiłem tunel Hurricane Electric IPv6 na moim MikroTik CCR1009. Dzięki, ArcticCheetah
Reply
#10

O ile wiem, łączenie się z Hurricane w celu korzystania z IPv6 zwiększyło opóźnienie prawie dwukrotnie. To było jak 2 lata temu ... Czy to wciąż to samo?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)