Co to jest zapas bufora rma?
#1

Jak wspomniano w tytule. Czy są to produkty odnowione czy nowe? Ponieważ odrzuciłem podaną wymianę, nie ma pudełka tylko sam przedmiot.   Czy powinienem zaakceptować nową prośbę?
Reply
#2

Jest nowy. To zależy również od przedmiotu, który masz. Czy możesz nam powiedzieć, który przedmiot chcesz otrzymać? Ale, mówiąc wprost, zapasy buforowe rma są zwykle nowymi przedmiotami.
Reply
#3

sad_xiaoxin napisał: Jak wspomniano w tytule. Czy są to produkty odnowione czy nowe? Ponieważ odrzuciłem podaną wymianę, nie ma pudełka tylko sam przedmiot. Czy powinienem zaakceptować nową prośbę? Same zapasy buforowe mogą być zarówno nowe, jak i odnowione. Wszystko zależy od dostawcy gwarancji. W każdym razie zapas buforowy rma oznacza po prostu zapas początkowy, który dostawca ma w swojej siedzibie, aby móc zastąpić wadliwy element jeden do jednego. Brak zapasów buforowych oznacza, że dostawca będzie musiał poprosić dystrybutora / producenta o zapasy, co zajmie trochę czasu. Jako użytkownik końcowy musisz tylko wiedzieć, że brak zapasów buforowych oznacza, że nie będziesz w stanie uzyskać wymiany jeden na jeden lub będziesz musiał zadowolić się zapasami buforowymi alternatywnego modelu (np .: jeśli karta gfx jest wadliwa i nie ma zapasy buforowe, co oznacza, że może być konieczna tymczasowa wymiana na inny model gfx do momentu pojawienia się nowego zapasu).
Reply
#4

GPU! Wciąż się waham ... Dystrybutor to dynamika technologii .. royfrosty napisał: Jest nowy. To zależy również od przedmiotu, który masz. Czy możesz nam powiedzieć, który przedmiot chcesz otrzymać? Ale, mówiąc wprost, zapasy buforowe rma są zwykle nowymi przedmiotami.
Reply
#5

zaakceptuj to i nie dawaj swojego pudełka
Reply
#6

Tak .. Rozumiem .. Zastąpili inny model .. Ale powiedział mi, że to zapas buforowy RMA .. Nie podano pudełka / opakowania .. Tylko torebka antystatyczna .. Dlatego martwię się, że to odnowiony przedmiot. Kiwi8 napisał: Same zapasy buforowe mogą być zarówno nowe, jak i odnowione. Wszystko zależy od dostawcy gwarancji. W każdym razie zapas buforowy rma oznacza po prostu zapas początkowy, który dostawca ma w swojej siedzibie, aby móc zastąpić wadliwy element jeden do jednego. Brak zapasów buforowych oznacza, że dostawca będzie musiał poprosić dystrybutora / producenta o zapasy, co zajmie trochę czasu. Jako użytkownik końcowy musisz tylko wiedzieć, że brak zapasów buforowych oznacza, że nie będziesz w stanie uzyskać wymiany jeden na jeden lub będziesz musiał zadowolić się zapasami buforowymi alternatywnego modelu (np .: jeśli karta gfx jest wadliwa i nie ma zapasy buforowe, co oznacza, że może być konieczna tymczasowa wymiana na inny model gfx do momentu pojawienia się nowego zapasu).
Reply
#7

Inny model lol .. yusoff b01 napisał: zaakceptuj i nie dawaj swojego pudełka
Reply
#8

sad_xiaoxin napisał: Tak .. Rozumiem .. Zastąpili inny model .. Ale powiedział mi, że to zapas buforowy RMA .. Nie podano pudełka / opakowania .. Tylko torebka antystatyczna .. Dlatego martwię się, że to odnowiony przedmiot. Hardware jest grą typu heng & sway. Wziąłbym remont heng, który będzie działał bez problemu, a nie zupełnie nowy zamiennik, ale Kena Sway rozwija błąd później. Otrzymałem BNIB G402, gdy rma G400 za uszkodzony kabel, ale czujnik G402 później się zepsuł.
Reply
#9

Naprawdę kłopotliwe ... Ty też masz punkt .. Moim kolejnym zmartwieniem jest wartość odsprzedaży w przyszłości, ponieważ nie podano żadnego pudełka. Ark Law napisał: Hardware jest grą typu heng & sway. Wziąłbym remont heng, który będzie działał bez problemu, a nie zupełnie nowy zamiennik, ale Kena Sway rozwija błąd później. Otrzymałem BNIB G402, gdy rma G400 za uszkodzony kabel, ale czujnik G402 później się zepsuł.
Reply
#10

sad_xiaoxin napisał: Naprawdę kłopotliwe ... Ty też masz punkt .. Moim kolejnym zmartwieniem jest wartość odsprzedaży w przyszłości, ponieważ nie podano żadnego pudełka. O ile kupujący nie jest OCD / podmiotem pobierającym opłaty, faktura fizyczna (i rekord RMA, jeśli jest podany) jest zazwyczaj ważniejsza. To samo dotyczy innych rzeczy (laptop, słuchawki, monitor itp.). Dla mnie przykręć „karta gwarancyjna jeszcze nie zarejestrowana”, „gwarancja online do daty xx / rr / zz”, brak pokwitowania = brak gwarancji.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)