Routery ASUS !! alert kupującego.
#1

Wielu użytkowników ma do czynienia z różnymi problemami związanymi z routerami ASUS, ma to na celu zwiększenie świadomości przed zakupem, sprawdź kilka produktów i problemy napotykane przez użytkowników i sprawdź, czy problemy te zostały rozwiązane przed podjęciem świadomej decyzji.   Zapoznaj się z prawdziwymi forami opinii, takimi jak SmallNetBuilder (SNB), aby uzyskać alternatywne punkty widzenia, ponieważ przeprowadzają obszerne recenzje.   Po pierwsze, wiele postów tutaj nie przypomina prawdziwych recenzji poza modelem RT-AC87U, posty tutaj bardziej przypominają ogłoszenia o produktach.   Zobacz zmieniające się tytuły wątków ASUS. Z czasem tytuły wątków zmieniły się z „Review” na Networking.   [Recenzja Maylyn] ASUS RT-AC87U   [Maylyn - Sieć] ASUS RT-AC88U   [Maylyn - Sieć] ASUS RT-AC86U   [Maylyn - Sieć] ASUS Lyra - WiFi to Corner to Corner
Reply
#2

Wah ... masz pecha? Kup wszystkie 4 produkty i wszystkie powodują problemy ah?
Reply
#3

Z jakim problemem się spotkałeś? Wcześniej moje 87u dawało problemy, ale teraz zmieniam się na 88u. Tylko raz RMA z powodu problemów z oprogramowaniem.
Reply
#4

xonix napisał: Wah ... masz pecha? Kup wszystkie 4 produkty i wszystkie powodują problemy ah? Nie, nie tak pechowy, rozwścieczony po 87U .. właśnie czytałem wielu nieszczęśliwych spotkań, takich jak ja, z ich modelami, które kupili.
Reply
#5

techidiot napisał: Z jakim problemem się spotkałeś? Wcześniej moje 87u dawało problemy, ale teraz zmieniam się na 88u. Tylko raz RMA z powodu problemów z oprogramowaniem. Na szczęście ty ... inni nie tak szczęśliwi, problemy wciąż występują w innych modelach, myślę, że wciąż pracuję nad problemami.
Reply
#6

Routery ASUS są zazwyczaj droższe, ale nie są tak złe, jak się wydaje. Kupiłem N66U 3 lata temu dla mojej dziewczyny i nadal dobrze służy jej domowi aż do teraz. AC87U może być problematycznym produktem, ale to nie znaczy, że wszystkie są złe? To wspaniale, że Twój nowy Orbi zapewnia fantastyczną prędkość i zasięg - nie mniej niż 899 USD. Ciesz się nowym routerem i nie patrz wstecz. Nie musisz konsekwentnie bić swojego byłego. Moje 2 centy
Reply
#7

Korzystałem teraz z N66 i AC68. Nie mam poważnych problemów, z wyjątkiem tego, że moja nieobjęta gwarancją N66 właśnie zmarła. Myślę, że użytkownicy naprawdę potrzebują zrozumienia sieci i odpowiedniego oczekiwania na wydajność routera. Ujmijmy to w ten sposób. Jeśli Asus ma sprzedawać kiepskie produkty, firma nie wytrzyma tak długo. W dłuższej perspektywie przetrwanie firmy zależy od jakości jej produktów. Firma może sprzedać 1 lub 2 złe produkty, ale jeśli firma sprzedaje wszystkie złe produkty, nie potrwa to również długo.
Reply
#8

Twoje posty są dobrze odnotowane, ale dowód znajduje się w puddingu, przeczytaj posty wszystkich ludzi, którzy mieli problemy we wszystkich tych modelach.
Reply
#9

hanz170 napisał: Twoje posty są dobrze odnotowane, ale dowód znajduje się w puddingu, przeczytaj posty wszystkich ludzi, którzy mieli problemy we wszystkich tych modelach. Jest powód, dla którego musimy uczyć się statystyki w szkole. Jeśli producent produkuje routery 1M, a wskaźnik awarii wynosi 1%, oznacza to, że 10 000 routerów będzie wadliwych. Jeśli 1% właścicieli posiadających wadliwe routery opublikuje opinie na forach, oznacza to, że przeczytasz 100 negatywnych komentarzy w Internecie. Czy można oceniać na podstawie 100 negatywnych komentarzy?
Reply
#10

hanz170 napisał: Twoje posty są dobrze odnotowane, ale dowód znajduje się w puddingu, przeczytaj posty wszystkich ludzi, którzy mieli problemy we wszystkich tych modelach. Generalnie Asus ma większy udział w rynku w Singapurze, nic dziwnego, że użytkownicy wyrażają tutaj swoje niezadowolenie. Są też inni, którzy rozmawiali o innych markach i ich wadach. Zamiast dokonywać wyboru dla innych i mówić im, czego powinni unikać, dlaczego nie napisać konstruktywnych komentarzy, aby im pomóc? Ponieważ dokonujesz obserwacji świeckich, jestem pewien, że możesz powiedzieć, że niektórzy z nas w tym wątku mają pozytywne doświadczenia z Asią.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)