C nie ma wystarczającej ilości miejsca
#1

Cześć, początkowo przeznaczyłem 100 GB miejsca (dysk c) na mój system operacyjny Windows 7, ale teraz zostawiłem tylko 19 GB, podczas gdy mój drugi dysk, np. Dysk D i dysk E, wciąż ma dużo miejsca, czy można by przeznaczyć część miejsce na dysku C?
Reply
#2

ahbear82 napisał: Cześć, początkowo przeznaczyłem 100 GB miejsca (dysk c) na mój system operacyjny Windows 7, ale teraz zostawiłem tylko 19 GB, podczas gdy mój drugi dysk, np. Dysk D i dysk E, wciąż ma dużo miejsca, czy można by przeznaczyć część miejsce na dysku C? Przesunąć jakieś rzeczy na inny dysk?
Reply
#3

ahbear82 napisał: Cześć, początkowo przeznaczyłem 100 GB miejsca (dysk c) na mój system operacyjny Windows 7, ale teraz zostawiłem tylko 19 GB, podczas gdy mój drugi dysk, np. Dysk D i dysk E, wciąż ma dużo miejsca, czy można by przeznaczyć część miejsce na dysku C? Nie jestem pewien, czy Zarządzanie dyskami może pomóc w rozszerzeniu Zmień rozmiar partycji za darmo w Windows 7 lub Vista - How-To Geek. Jeśli nie, możesz użyć oprogramowania takiego jak Partition Magic lub Acronis Disk Director, ale może to zająć sporo czasu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)