Czy nadal można korzystać z połączenia dial-up?
#1

Czy nadal można używać modemu telefonicznego (56k) w Singapurze?   Jeśli tak, musisz uiścić opłatę abonamentową, czy jest to bezpłatne?   Widziałem, że niektóre sklepy w SLS wciąż sprzedają modemy 56k. Niektóre najnowsze laptopy z drugiej ręki mają wbudowany modem 56k.
Reply
#2

Rocket3 napisał: Czy nadal można używać modemu telefonicznego (56k) w Singapurze? Jeśli tak, musisz uiścić opłatę abonamentową, czy jest to bezpłatne? Widziałem, że niektóre sklepy w SLS wciąż sprzedają modemy 56k. Niektóre najnowsze laptopy z drugiej ręki mają wbudowany modem 56k. Nie jestem pewien, czy nadal istnieją usługi telefoniczne, z których ludzie mogą teraz subskrybować, ale modemy 56K nadal mogą być używane do wysyłania i odbierania faksów (tak, faksy są nadal bardzo popularne w świecie biznesu, mimo że e-maile są w pobliżu).
Reply
#3

Ale pod jaki numer ISP zadzwonić, aby podłączyć modem 56k, aby uzyskać dostęp do Internetu? Czy dostawca usług internetowych nadal ma usługi modemowe?
Reply
#4

Singapur może nie. Inny kraj może być możliwy. Z drugiej strony, kto używałby połączenia dial-up w Singapurze? Twój tethering telefonu jest znacznie szybszy niż ten lol.
Reply
#5

Postępuj zgodnie z instrukcjami tutaj. Liczba się nie zmieniła http://www.singnet.com.sg/technical/...connection.htm
Reply
#6

Modem w laptopie jest przeznaczony głównie do użytku w innych krajach, w których może nie być łącza szerokopasmowego: http://money.cnn.com/2015/05/08/technology/aol-dial-up/ Możliwe jest również użycie modemu do połączenia z innym modemem w celu ustanowienia połączenia sieciowego przez publiczną sieć telefoniczną (nie ma to nic wspólnego z Internetem).
Reply
#7

połączenie telefoniczne może zadzwonić na inny komputer ... mah jak transfer danych niektóre bilety parkingowe nadal korzystają z 56k więc nadal dotyczy małych danych W rzeczywistości wiele starych technologii jest nadal w użyciu, niektóre firmy nigdy nie aktualizują lub nie mogą aktualizować
Reply
#8

alamakazim napisał: połączenie telefoniczne może zadzwonić na inny komputer ... mah jak transfer danych niektóre bilety parkingowe nadal korzystają z 56k więc nadal dotyczy małych danych W rzeczywistości wiele starych technologii jest nadal w użyciu, niektóre firmy nigdy nie aktualizują lub nie mogą aktualizować To prawda, ale uważam to za absurdalne. Mam teraz linię telefoniczną, która z pewnością może korzystać z ADSL.
Reply
#9

jedynym modemem, który wciąż istnieje, jest ADSL = p
Reply
#10

Tak, w przypadku karty kredytowej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)