Statyczna usługa IP M1 dla Home Fibre Broadband
#1

Nie jestem pewien, czy to nowa usługa, ale dowiedziałem się o tym tylko na M1 FB.   2 USD / miesiąc, umowa na 12 miesięcy. Warto czy nie?     https://www.m1.com.sg/staticIP#tab1
Reply
#2

Jeśli nie potrzebujesz, dlaczego chcesz się o nią ubiegać?
Reply
#3

dostanie szybkie włókno nie?
Reply
#4

Posiadanie statycznego adresu IP nie oznacza, że będziesz miał większą prędkość. łatwiej jest uzyskać dostęp do swoich urządzeń ze świata „zewnętrznego”.
Reply
#5

Sprawdź, czy blokują główne porty, czy nie ... czasami ... nie możesz im zaufać
Reply
#6

Widzę. Wydaje mi się, że jesteśmy już całkiem „poza” światem deathblade82 napisał: Posiadanie statycznego adresu IP nie oznacza, że będziesz miał większą prędkość. łatwiej jest uzyskać dostęp do swoich urządzeń ze świata „zewnętrznego”.
Reply
#7

Właśnie zarejestrowałem się na statyczny adres IP w zeszłym tygodniu. Teraz nie mogę uzyskać dostępu do niektórych stron internetowych, takich jak finance.yahoo.com i speedtest.net. Problemy z routingiem na zapleczu? W każdym razie mam zarejestrowaną sprawę w M1 i sprawdzam, jak się do mnie zwracają.
Reply
#8

Ooo, nie możesz również połączyć się z speedtest.net? Właśnie złożyłem wniosek o statyczny adres IP za pomocą M1 i nie mogę połączyć się z speedtest.net, straitstimes.com, zaobao.com, nawet asus.com [te strony, które były hostowane w akamai.net]. Myślałem, że problem leży w mojej wcześniejszej aktualizacji oprogramowania układowego padavan na moim routerze asus. Zadzwoniłem do wsparcia M1 w tej sprawie. Następnie użyłem dysku odzyskiwania routera ASUS do zainstalowania narzędzi routera i teraz mogę uzyskać dostęp do wszystkich stron. Nadal uważam, że mój problem był spowodowany problemami z routingiem M1, a nie oprogramowaniem routera Padavan. Możesz spróbować ponownie, na razie jestem w stanie połączyć się z wcześniej niedostępnymi stronami, takimi jak speedtest.net. Jesteśmy tak „podatni na zranienie”, nigdy nie wiem, że w Singapurze jest także wielki mur.
Reply
#9

SOS9112001 napisał: Ooo, nie możesz również połączyć się z speedtest.net? Właśnie złożyłem wniosek o statyczny adres IP za pomocą M1 i nie mogę połączyć się z speedtest.net, straitstimes.com, zaobao.com, nawet asus.com [te strony, które były hostowane w akamai.net]. Myślałem, że problem leży w mojej wcześniejszej aktualizacji oprogramowania układowego padavan na moim routerze asus. Zadzwoniłem do wsparcia M1 w tej sprawie. Następnie użyłem dysku odzyskiwania routera ASUS do zainstalowania narzędzi routera i teraz mogę uzyskać dostęp do wszystkich stron. Nadal uważam, że mój problem był spowodowany problemami z routingiem M1, a nie oprogramowaniem routera Padavan. Możesz spróbować ponownie, na razie jestem w stanie połączyć się z wcześniej niedostępnymi stronami, takimi jak speedtest.net. Jesteśmy tak „podatni na zranienie”, nigdy nie wiem, że w Singapurze jest także wielki mur. Bro, jestem w stanie uzyskać dostęp do stron, które wcześniej były dla mnie niedostępne. I zgadnij co, nic nie zrobiłem. Podejrzewam, że M1 właśnie odkrył, że istnieje problem z ich backendem. Do czasu podjęcia decyzji o sprawdzeniu musi być sporo osób zgłaszających ten sam problem. Twoje zdrowie.
Reply
#10

Cieszę się, że to słyszę. Co za ulga! Myślałem, że winowajcą było oprogramowanie padavan na moim routerze Asus.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)