Aktualizacja systemu Windows, jak zatrzymać
#1

Najwyraźniej aktualizacja systemu Windows spieprzyła mój komputer podczas ostatniej aktualizacji systemu Windows nie może nawet uruchomić systemu Windows w połowie procesu aktualizacji. Komunikat z komunikatem „System Windows nie może ukończyć instalacji. Aby zainstalować system Windows na tym komputerze, uruchom ponownie instalację”. Po ponownym uruchomieniu system będzie wracał do tej wiadomości raz za razem i blokuje się.   Szukaj w sieci i prawdopodobnie wynika to z uszkodzonego pliku instalacyjnego aktualizacji systemu Windows. Musiałem ponownie zainstalować nową kopię systemu Windows 10 kompilacji 1511.   Miałem już dość i postanowiłem zatrzymać aktualizację systemu Windows 10, wyłączając usługę aktualizacji systemu Windows. A także zatrzymaj usługę, w zakładce odzyskiwania ustaw również brak działania, jeśli nie uda się uruchomić.   Najwyraźniej nie udało się już zaktualizować okien tricków, ale tutaj jest problem. Po ponownym uruchomieniu komputera lub włączeniu komputera następnego dnia usługa aktualizacji systemu Windows ponownie uruchamia się i została ponownie ustawiona na ręczną, mimo że jestem już wyłączony. Po chwili system Windows 10 zaczyna instalować asystenta aktualizacji systemu Windows 10 i kontynuować pobieranie aktualizacji rocznicy systemu Windows 10. Musiałem zakończyć proces asystenta aktualizacji systemu Windows 10 i usunąć folder folderu aktualizacji systemu Windows, aby zatrzymać aktualizację.     Czy ktoś wie, jak na stałe wyłączyć irytującą usługę aktualizacji systemu Windows?
Reply
#2

Nie jestem pewien, czy 1511 ma takie opcje, jak na 1607. Edytuj zasady grupy> Konfiguracja komputera> Szablony administracyjne> Win Components> Win Update> Odrocz Win Update. Zaznacz „Wstrzymaj aktualizacje xxx” dla obu zasad.
Reply
#3

Przejdź do usług, zatrzymaj usługę Windows Update, zmień ją na wyłączoną lub ręczną.
Reply
#4

chengsun napisał: Przejdź do usług, zatrzymaj usługę Windows Update, zmień ją na wyłączoną lub ręczną. Już zatrzymaj usługę aktualizacji systemu Windows i wyłącz ją. Przy następnym ponownym uruchomieniu lub przełączeniu na następny dzień na komputerze usługa uruchomi się ponownie i została ponownie ustawiona na ręczną. Ark Law napisał: Nie jestem pewien, czy 1511 ma takie opcje, jak na 1607. Edytuj zasady grupy> Konfiguracja komputera> Szablony administracyjne> Win Components> Win Update> Odrocz Win Update. Zaznacz „Wstrzymaj aktualizacje xxx” dla obu zasad. Dzięki. Spróbuje, jeśli nie będzie w stanie znaleźć innego rozwiązania.
Reply
#5

wyłącz usługę bezużyteczną 1 jedynym sposobem są zasady grupy, u google znasz alr
Reply
#6

koicafex napisał: wyłącz usługę bezużyteczną 1 jedynym sposobem są zasady grupy, u google znasz alr Przez chwilę widzę twój ostatni post poza tym wątkiem. Myślałem, że zalecisz zakup nowego komputera.
Reply
#7

ustaw sieć jako tryb pomiaru. w każdym razie powinieneś przynajmniej użyć kompilacji 1703
Reply
#8

To jedno pytanie, które też chciałem zadać. Nienawidzę aktualizacji. Windows 10 wydaje się nie być w stanie tego zrobić.
Reply
#9

Jamesyk07 napisał: To jedno pytanie, które też chciałem zadać. Nienawidzę aktualizacji. Windows 10 wydaje się nie być w stanie tego zrobić. ustaw swój domowy internet jako połączenie z pomiarem.
Reply
#10

undead102 napisał: Najwyraźniej aktualizacja systemu Windows spieprzyła mój komputer podczas ostatniej aktualizacji systemu Windows nie może nawet uruchomić systemu Windows w połowie procesu aktualizacji. Komunikat z komunikatem „System Windows nie może ukończyć instalacji. Aby zainstalować system Windows na tym komputerze, uruchom ponownie instalację”. Po ponownym uruchomieniu system będzie wracał do tej wiadomości raz za razem i blokuje się. Szukaj w sieci i prawdopodobnie wynika to z uszkodzonego pliku instalacyjnego aktualizacji systemu Windows. Musiałem ponownie zainstalować nową kopię systemu Windows 10 kompilacji 1511. Miałem już dość i postanowiłem zatrzymać aktualizację systemu Windows 10, wyłączając usługę aktualizacji systemu Windows. A także zatrzymaj usługę, w zakładce odzyskiwania ustaw również brak działania, jeśli nie uda się uruchomić. Najwyraźniej nie udało się już zaktualizować okien tricków, ale tutaj jest problem. Po ponownym uruchomieniu komputera lub włączeniu komputera następnego dnia usługa aktualizacji systemu Windows ponownie uruchamia się i została ponownie ustawiona na ręczną, mimo że jestem już wyłączony. Po chwili system Windows 10 zaczyna instalować asystenta aktualizacji systemu Windows 10 i kontynuować pobieranie aktualizacji rocznicy systemu Windows 10. Musiałem zakończyć proces asystenta aktualizacji systemu Windows 10 i usunąć folder folderu aktualizacji systemu Windows, aby zatrzymać aktualizację. Czy ktoś wie, jak na stałe wyłączyć irytującą usługę aktualizacji systemu Windows? Pobierz oprogramowanie NoVirusThanks Win Update Stop v1.0 tutaj https://www.wilderssecurity.com/thre...p-v1-0.399814/
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)