Maksymalna obsługiwana prędkość łącza bezprzewodowego dla ASUS n56u
#1

Chciałbym sprawdzić maksymalną przepustowość obsługiwaną przez ten router, ponieważ moja prędkość bezprzewodowa nie jest duża. Zapewnia jedynie około 40 do 50 Mb / s w paśmie częstotliwości 2,4 i 5 GHz. W sieci przewodowej osiąga około 900 Mb / s. Czy więc ktoś może podać jakieś rozwiązanie? Próbowałem wyłączyć kanał bezprzewodowy w oprogramowaniu sprzętowym routera, aby był automatyczny i ustawić kanał 1, 6 i 13, ale prędkość Internetu nie poprawia się w żaden sposób w sieci bezprzewodowej.
Reply
#2

alvin688f napisał: Chciałbym sprawdzić maksymalną przepustowość obsługiwaną przez ten router, ponieważ moja prędkość bezprzewodowa nie jest duża. Zapewnia jedynie około 40 do 50 Mb / s w paśmie częstotliwości 2,4 i 5 GHz. W sieci przewodowej osiąga około 900 Mb / s. Czy więc ktoś może podać jakieś rozwiązanie? Próbowałem wyłączyć kanał bezprzewodowy w oprogramowaniu sprzętowym routera, aby był automatyczny i ustawić kanał 1, 6 i 13, ale prędkość Internetu nie poprawia się w żaden sposób w sieci bezprzewodowej. Założenie powinno wynosić 2,4 GHz: 40 - 80mpbs 5 GHz: 80 - 200 Mb / s
Reply
#3

Są to maksymalne teoretyczne prędkości dla urządzeń bezprzewodowych o różnej konfiguracji anteny. Ogólnie rzecz biorąc, rzeczywiste prędkości na świecie wynoszą około 50 ~ 75% w stosunku do liczb.
Reply
#4

maksymalna teoretyczna prędkość Wi-Fi dla n56u w sieci bezprzewodowej 2,4 GHz-n wynosi 300 Mb / s. maksymalna teoretyczna prędkość Wi-Fi w bezprzewodowym połączeniu 5 GHz wynosi także 300 Mb / s. „teoretyczny”, ponieważ w prawdziwym życiu istnieje wiele rzeczy, które mogą zakłócać prędkość Wi-Fi. rzeczy takie jak promieniowanie mikrofalowe, bezprzewodowe sygnały radiowe i telewizyjne, Wi-Fi od sąsiadów, ściany, sygnał słuchawki itp. będą zakłócać sygnał Wi-Fi, a tym samym wpływać na prędkość Wi-Fi. a następnie jest urządzenie Wi-Fi, które odbiera dane Wi-Fi z routera Wi-Fi. jeśli maksymalna teoretyczna prędkość Wi-Fi twojego urządzenia Wi-Fi (np. słuchawki) wynosi tylko 150 Mb / s, to niezależnie od tego, jak szybki jest Twój router Wi-Fi, nadal jest wąskie / ograniczone do 150 Mb / s.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)