Zbuduj swój własny komputer po raz pierwszy PROSZĘ POMÓC
#1

Cześć wszystkim!   Chcę zbudować własny sprzęt do gier, ponieważ nigdy nie miałem komputera do gier. Próbowałem przeprowadzić wiele badań, ale nie jestem pewien, jakiej ceny się spodziewać, zwłaszcza że uważam, że części komputerowe w Singapurze są znacznie droższe. Miałem nadzieję, że części te będą tak tanie, jak to możliwe, z budżetem 1500 USD z tymi specyfikacjami. Czy to możliwe, czy marzę? Co również wszyscy myślicie o tej wersji? Czy to dobrze, czy tylko przeciętna wersja na PC? Dzięki chłopaki! Dane techniczne są następujące:   Intel i5 8400 Asus Prime Z370-A Pamięć Corsair Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) DDR4-3000 Dysk SSD Samsung 860 Evo 1 TB 2.5 " Dowolny GeForce GTX 1060 6 GB z dwoma wentylatorami Obudowa NZXT S340 Elite (biała) ATX Mid Tower EVGA SuperNOVA G3 550 W (Lub każdy dobry zasilacz o mocy 550 W jest w porządku) Wentylator Corsair LL120 RGB 120 mm x 2
Reply
#2

spójrz na lazada w poszukiwaniu komputerów mansa użyj kodów rabatowych, aby obniżyć cenę oferowane specyfikacje są podobne do twoich, płacisz również za jeden okres gwarancji imo minęły czasy, kiedy majsterkowanie jest zawsze tańsze, istnieją firmy, które budują niestandardowe komputery w podobnych cenach https://www.lazada.sg/products/mansa...6m6hD&search=1 oto jeden, który znalazłem, który pasuje po prostu ładnie do twojego budżetu
Reply
#3

Możesz pobrać cenniki z PC Themes i Tradepac, aby zorientować się w cenach. https://www.hardwarezone.com.sg/priceLists Jeśli kupisz od Lazada, Qoo10 lub Shopee, będziesz mógł trochę zaoszczędzić na różnych zniżkach. Dysk SSD o pojemności 1 TB wydaje się nieco niezrównoważony dla twojej wersji. Zamiast tego możesz rozważyć użycie 256 GB i sparowanie go z dyskiem twardym. W grach najważniejszym elementem jest GPU, dlatego warto rozważyć przynajmniej GTX 1070.
Reply
#4

Ass4ssin napisał: Cześć wszystkim! Chcę zbudować własny sprzęt do gier, ponieważ nigdy nie miałem komputera do gier. Próbowałem przeprowadzić wiele badań, ale nie jestem pewien, jakiej ceny się spodziewać, zwłaszcza że uważam, że części komputerowe w Singapurze są znacznie droższe. Miałem nadzieję, że części te będą tak tanie, jak to możliwe, z budżetem 1500 USD z tymi specyfikacjami. Czy to możliwe, czy marzę? Co również wszyscy myślicie o tej wersji? Czy to dobrze, czy tylko przeciętna wersja na PC? Dzięki chłopaki! Dane techniczne są następujące: Intel i5 8400 Asus Prime Z370-A Pamięć Corsair Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) DDR4-3000 Dysk SSD Samsung 860 Evo 1 TB 2.5 " Dowolny GeForce GTX 1060 6 GB z dwoma wentylatorami Obudowa NZXT S340 Elite (biała) ATX Mid Tower EVGA SuperNOVA G3 550 W (Lub każdy dobry zasilacz o mocy 550 W jest w porządku) Wentylator Corsair LL120 RGB 120 mm x 2 Jak powiedzieli inni, prawdopodobnie powinieneś ponownie zrównoważyć dysk SSD o pojemności 1 TB i uzyskać coś w rodzaju dysku SSD 500 GB + HDD. Płyta główna jest również przesadna w przypadku i5 8400, ponieważ nie można jej podkręcić. Zmień go na H310 lub B360, który ma wystarczającą liczbę portów wewnętrznych i powinieneś być w stanie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Biorąc pod uwagę powyższą kwestię dotyczącą zmiany płyty głównej, maksymalna obsługiwana prędkość RAM powinna spaść do 2666 MHz, co z tego, co widzę, jest punktem malejących zwrotów dla danych wywiadowczych i jest również nieco tańsze.
Reply
#5

Nie jestem pewien, czy ten fan. Ale mam wentylator Corsair rgb, który potrzebuje własnego piasty i kontrolera do kontroli światła, więc możesz chcieć rozważyć pakiet 3 wentylatorów W przeciwnym razie może być po prostu dostać 500 ssd Lub chcesz rozważyć czekanie na 2060 r I nie potrzebujesz tego mobo lub takiej płyty głównej, którą możesz chcieć rozważyć tańszą
Reply
#6

Jedno opakowanie Corsair LL120 nie jest dostarczane z Lighting Node Pro i kontrolerem Hub Hub. Dlatego musisz przynajmniej kupić 1x potrójny pakiet wentylatorów, aby uzyskać hub Lightning Node Pro + RGB, aby móc kontrolować oświetlenie RGB za pomocą oprogramowania Corsair iCue. Ponadto, ponieważ procesor nie jest podkręcany, płyta główna Z370 jest nadmierna. Po prostu zdobądź płytę główną H310 lub B360. Wysłane z Samsung SM-G960F za pomocą GAGT
Reply
#7

-Grift- napisał: Jak powiedzieli inni, prawdopodobnie powinieneś ponownie zrównoważyć dysk SSD o pojemności 1 TB i uzyskać coś w rodzaju dysku SSD 500 GB + HDD. Płyta główna jest również przesadna w przypadku i5 8400, ponieważ nie można jej podkręcić. Zmień go na H310 lub B360, który ma wystarczającą liczbę portów wewnętrznych i powinieneś być w stanie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Biorąc pod uwagę powyższą kwestię dotyczącą zmiany płyty głównej, maksymalna obsługiwana prędkość RAM powinna spaść do 2666 MHz, co z tego, co widzę, jest punktem malejących zwrotów dla danych wywiadowczych i jest również nieco tańsze. Cześć, dziękuję za Twój wkład! Naprawdę to doceniam! Powodem, dla którego chciałem uzyskać Asus Prime Z370 A, było to, że myślałem, że będzie trwały, a także jest dobry dla przyszłych aktualizacji, więc nie muszę zmieniać płyty głównej przez długi czas. Jeśli moim zamiarem jest uaktualnienie mojego procesora w najbliższej przyszłości, kiedy będę miał większy budżet, ale JESZCZE nie zamierzam podkręcać tego procesora, czy powinienem dostać tę płytę główną, czy masz jakieś lepsze zalecenia?
Reply
#8

No hej! Dziękujemy za cenny wkład! Daje mi to lepszy obraz tego, jakich specyfikacji i ceny powinienem się spodziewać przy moim budżecie. Naprawdę chcę spróbować zbudować swój pierwszy komputer do gier, aby zdobyć doświadczenie i dowiedzieć się więcej na temat części, więc wstrzymam teraz zakup niestandardowych komputerów, dziękuję, doceniam twoją pomoc!
Reply
#9

Kinkyjustin napisał: Jedno opakowanie Corsair LL120 nie jest dostarczane z Lighting Node Pro i kontrolerem Hub Hub. Dlatego musisz przynajmniej kupić 1x potrójny pakiet wentylatorów, aby uzyskać hub Lightning Node Pro + RGB, aby móc kontrolować oświetlenie RGB za pomocą oprogramowania Corsair iCue. Ponadto, ponieważ procesor nie jest podkręcany, płyta główna Z370 jest nadmierna. Po prostu zdobądź płytę główną H310 lub B360. Wysłane z Samsung SM-G960F za pomocą GAGT Cześć! Och, nie wiedziałem o 3 paczkach, dziękuję za to, że otrzymam 3 paczki, a potem za kontroler, dziękuję! Również moje uzasadnienie otrzymania Z370 AAS, aby nie musiałem długo zmieniać płyty głównej, nawet jeśli zamierzam zaktualizować mój procesor. Jednak nawet jeśli dostanę i7, nie zamierzam go podkręcać, więc czy to naprawdę przesada, czy co na to sądzisz? Czy jest jakaś dobra płyta główna z tymi samymi portami, która jest trwała i tańsza, jeśli nie podkręcam? Dziękuję Ci!!
Reply
#10

kamipify napisał: Nie jestem pewien, czy ten fan. Ale mam wentylator Corsair rgb, który potrzebuje własnego piasty i kontrolera do kontroli światła, więc możesz chcieć rozważyć pakiet 3 wentylatorów W przeciwnym razie może być po prostu dostać 500 ssd Lub chcesz rozważyć czekanie na 2060 r I nie potrzebujesz tego mobo lub takiej płyty głównej, którą możesz chcieć rozważyć tańszą Yup postanowił zmienić i uzyskać dysk SSD lowrr z dyskiem twardym 1 TB, aby zaoszczędzić koszty, dziękuję !! Czy masz jakieś dobre płyty główne i modele, które polecasz? Powodem, dla którego zdecydowałem się na ten mobo, było to, że przeczytałem, że jest dobry i bardzo trwały, nie będę przetaktowywać, więc może to być przesada, ale mogę ulepszyć mój procesor, gdy mam większy budżet.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)