Udostępniać internet między 2 domami?
#1

Oto moja sytuacja. Moja mama i jej ciocia mieszkają w 2 domach oddalonych od siebie o około 200 milionów. Dom mamy ma Internet za pośrednictwem światłowodu, podczas gdy jej ciotka z powodów nie uzyska światłowodu i korzysta z internetu satelitarnego.   Czy istnieje sposób, aby połączenie internetowe mojej mamy zostało rozszerzone na dom jej ciotki?
Reply
#2

Jakiś budynek lub drzewa między 2 domami? Solenie ziemi za pomocą aplikacji HardwareZone Forums
Reply
#3

Koszt instalacji NetLink Trust przy instalacji FTP dla gruntów jest kosztowny? > Opłaty za instalację NetLink Trust Zaproponuj napisanie wiadomości e-mail do NetLink Trust w celu uzyskania informacji o sytuacji cioci. Co masz na myśli mówiąc, że ona nie zostanie zapytana wcześniej czy co? Co powiesz na nieograniczoną transmisję danych mobilnych .. lub brak odbioru.
Reply
#4

To będzie długa szansa, aby zrobić coś na tak wysokim poziomie ... W każdym razie polecam, aby uzyskać nieograniczoną ilość danych jako hotspot.
Reply
#5

Zapomniałem wspomnieć, że to jest w Indonezji .. a między mamami i jej ciotką jest droga, pole i małe jezioro
Reply
#6

Bezprzewodowy most PTP? Instalacja będzie trudna w zależności od układu domu. Sprawdź, czy możesz znaleźć kontrahenta bezprzewodowego, który może go dla Ciebie zainstalować.
Reply
#7

Czy to coś takiego?
Reply
#8

squarepipe napisał: Czy to coś takiego? Tak. Powinno być łatwe do wdrożenia w Indonezji
Reply
#9

squarepipe napisał: Czy to coś takiego? Ubiquiti ...
Reply
#10

Powinieneś poszukać kontrahentów WISP. Powinni mieć doświadczenie w instalowaniu mostów PTP w miejscach, w których jest to jedyna opcja dla Internetu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)