Podłączony do nowego routera Pokazuje mniej niż 10 Mb / s
#1

Cześć!   Napotykam ten wyjątkowy problem. Wcześniej korzystam z mojego routera TP-Link i dostaję 10mpbs, więc technik powiedział mi, abym zmienił router, więc poszedłem kupić router ASUS 14UHP.     Przed zakupem routera podłączam komputer bezpośrednio do mojego modemu przez Starhub 50mpbs pod modemem cisco DPC3925, pokazuje, że mogę uzyskać prędkość 50mpbs, gdy jestem w bezpośrednim połączeniu.   Więc po otrzymaniu nowego routera asus problem nadal występuje.   Więc nie sądzę, że jest to problem z routerem, ponieważ mój router asus jest nowy.   Po tym, jak przyszedłem technik Starhub, spróbował czegoś innego: Próbował zmienić modem z trybu mostka na router Próbował zmienić ustawienia IP, aby oba routery nie ulegały awarii. Po czym jest znakomity, doświadczam zarówno 50 Mb / s przez mój router lub modem.   Ale potem próbowałem zmienić pozycję routera, potem cała konfiguracja wydaje się zniknąć ... teraz nie mogłem odzyskać ustawień, które dla mnie ustawił ...   Wszelkie sugestie dotyczące tego, co powinienem zrobić?
Reply
#2

caleb.seah napisał: Cześć! Napotykam ten wyjątkowy problem. Wcześniej korzystam z mojego routera TP-Link i dostaję 10mpbs, więc technik powiedział mi, abym zmienił router, więc poszedłem kupić router ASUS 14UHP. Przed zakupem routera podłączam komputer bezpośrednio do mojego modemu przez Starhub 50mpbs pod modemem cisco DPC3925, pokazuje, że mogę uzyskać prędkość 50mpbs, gdy jestem w bezpośrednim połączeniu. Więc po otrzymaniu nowego routera asus problem nadal występuje. Więc nie sądzę, że jest to problem z routerem, ponieważ mój router asus jest nowy. Po tym, jak przyszedłem technik Starhub, spróbował czegoś innego: Próbował zmienić modem z trybu mostka na router Próbował zmienić ustawienia IP, aby oba routery nie ulegały awarii. Po czym jest znakomity, doświadczam zarówno 50 Mb / s przez mój router lub modem. Ale potem próbowałem zmienić pozycję routera, potem cała konfiguracja wydaje się zniknąć ... teraz nie mogłem odzyskać ustawień, które dla mnie ustawił ... Wszelkie sugestie dotyczące tego, co powinienem zrobić? to jest rzeczywiście dziwne ... zmiana pozycji? znaczenie? wyłączony?
Reply
#3

tak ... zmieniłem pozycję routera, tak aby łączył się z innym kablem LAN z boku domu ..
Reply
#4

caleb.seah napisał: tak ... zmieniłem pozycję routera, tak aby łączył się z innym kablem LAN z boku domu .. Przykro mi. Myślę, że twoja historia jest trochę niespójna. Nie wiem, co masz na myśli mówiąc, że ustawienia konfiguracji zniknęły? Skąd wiesz, że odszedł?
Reply
#5

renfred89 napisał: Przykro mi. Myślę, że twoja historia jest trochę niespójna. Nie wiem, co masz na myśli mówiąc, że ustawienia konfiguracji zniknęły? Skąd wiesz, że odszedł? Tak jak przed odejściem technika, sprawił, że działają 2 routery ... Jeden to modem (router), a drugi router asus ... Więc po jego odejściu przyniosłem router asus do mojego taty pokoju i podłącz go do kabla LAN podłączonego do mojego modemu, aby przenieść router ... Po podłączeniu, po prostu zupełnie nie działa ...
Reply
#6

caleb.seah napisał: Tak jak przed odejściem technika, sprawił, że działają 2 routery ... Jeden to modem (router), a drugi router asus ... Więc po jego odejściu przyniosłem router asus do mojego taty pokoju i podłącz go do kabla LAN podłączonego do mojego modemu, aby przenieść router ... Po podłączeniu, po prostu zupełnie nie działa ... Prawdopodobnie jest to zmiana adresu IP. Aby istnieć 2 routery, muszą znajdować się w trybie mostkowania. Jeśli nie, w jaki sposób obie mogą ze sobą współpracować? Możesz najpierw wyłączyć swój asus i modem starhub. Następnie uruchom modem, a następnie asus. Mam nadzieję, że spowoduje to przywrócenie tych samych ustawień, co zrobił twój technik.
Reply
#7

Zrobiłem już twardy reset modemu i routera, więc konfiguracja powróciła do kwadratu 1 ... Więc myślę, że jego ustawienia zniknęły
Reply
#8

caleb.seah napisał: Zrobiłem już twardy reset modemu i routera, więc konfiguracja powróciła do kwadratu 1 ... Więc myślę, że jego ustawienia zniknęły No cóż ... Powodzenia. Hahas
Reply
#9

Więc jakieś sugestie?
Reply
#10

Czy jest jakiś sposób, aby użyć modemu jako routera i połączyć go z routerem asus i umieścić w moim salonie z jego główną funkcją transmitującą połączenie bezprzewodowe?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)