kompilacja x299
#1

został poproszony przez kogoś o zbudowanie tego. zamiast tego powiedziałem mu, żeby poczekał na Threadripper Gen2, który wkrótce zostanie wydany. Ale nadal nalega na to. Konfiguracja musi być MSI lub inną. Nie Asus, ponieważ miał z nimi złe doświadczenia.   patrzę na tę konfigurację   - MSI X299 gaming pro cabon AC + i9 7960x - msi 1080 (kazał mu czekać na 1180) - dla barana Nie jestem zbyt pewien - Zasilacz corsair RMi 1000X - ssd i 3.5 dysk twardy - Chłodnica AIO   Nie jestem pewien, dlaczego potrzebuje tych 16-rdzeniowych / 32-wątków. Ale powiedział coś w rodzaju biegnącego wybielacza, maji i niektórych nierealnych rzeczy.   wciąż trzymam się mojej opinii na temat czekania na TRG2 i czekania na 1180 kart. czy nadal byś go zbudował? Jeśli tak ... co byś polecił? ... dzięki
Reply
#2

poczekaj na Threadripper 2 bah. to właśnie robię teraz. program do modelowania wymaga dużo pamięci RAM. co najmniej 32 gb.
Reply
#3

Właściwie nie ma sensu czekać na 1180 ... Wierzę, że to będzie kosztować bombę ... Dzięki amd
Reply
#4

m0n0n0ke napisał: Właściwie nie ma sensu czekać na 1180 ... Wierzę, że to będzie kosztować bombę ... Dzięki amd Nie dzięki cytrusówce?
Reply
#5

noidea napisał: ... Konfiguracja musi być MSI lub inną. Nie Asus, ponieważ miał z nimi złe doświadczenia. patrzę na tę konfigurację - MSI X299 gaming pro cabon AC + i9 7960x ... Jeśli tak ... co byś polecił? ... dzięki Dla procesorów OC SLX> 10c / 20t sugeruję następujący MB: Asus - Rampage VI Extreme, Apex, Strix XE Giga - Designare Ex, Aorus Gaming 9, Gaming 7 Pro MSI - Xpower Gaming AC Asrock - Fatal1ty Professional Gaming i9 XE, OC Formula, Taichi XE
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)