Starhub prosi nas o przejście z kabla na światłowód
#1

Dostali darmową instalację dla dodatkowego portu światłowodowego?   Oba moje porty zajęte przez M1 i Singtel
Reply
#2

Glariel napisała: Dostali darmową instalację dla dodatkowego portu światłowodowego? Oba moje porty zajęte przez M1 i Singtel Teraz używasz ile isp? Wysłane z wszechświata Gdzie różowy PWNED wszystko za pomocą GAGT
Reply
#3

Glariel napisała: Dostali darmową instalację dla dodatkowego portu światłowodowego? Oba moje porty zajęte przez M1 i Singtel Zrozum, że jeśli masz już TP, druga instalacja TP będzie płatna, ponieważ każdy dom może otrzymać tylko 1 darmowego TP. Możesz jednak zadzwonić do Starhub CSO z prośbą o potwierdzenie, czy mogą ci dać za darmo.
Reply
#4

1 ISP, czyli M1, 1 Singtel TV Trans-Am napisał: Teraz używasz ile isp? Wysłane z wszechświata Gdzie różowy PWNED wszystko za pomocą GAGT
Reply
#5

Glariel napisała: 1 ISP, czyli M1, 1 Singtel TV Jeśli chcesz SH, musisz anulować jedną z nich, powiedz M1 lub Singtel, albo płacisz za drugie NLT TP.
Reply
#6

Wystarczy podzielić się tym, że jeśli lubisz oglądać telewizję na kablu SH, kanał ten jest również dostępny po przejściu na Starhub Fibre. Właśnie tego doświadczyłem w moim teściowym, kiedy migrują z telewizji kablowej, i jest to plus w stosunku do telewizji Singtel.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)