Uruchom komputer, ale bez wyświetlania, aż kilka razy wymusi restart
#1

Musisz wymusić ponowne uruchomienie kilka razy, aż uruchomi się normalnie. Ale w trybie Windows działa normalnie. Gry intensywne również nie stanowią problemu. Nie ma różnicy w temperaturze procesora, a wszystkie wentylatory działają dobrze. Czasami zawiesza się w trakcie przeglądania, ale tylko raz na około 2 tygodnie. Jakakolwiek rada? Czy to z powodu wadliwej pamięci RAM?
Reply
#2

czy możesz wymienić wszystkie specyfikacje i system operacyjny, którego używasz?
Reply
#3

Spróbuj wyczyścić drążki taranujące za pomocą gumki
Reply
#4

Właściwie jak sprawdzić, czy RAM jest uszkodzony. Jak jeśli uruchomisz test pamięci i przejdzie pomyślnie, ale od czasu do czasu zawiesza się
Reply
#5

helloworld321 napisał: Właściwie jak sprawdzić, czy RAM jest uszkodzony. Jak jeśli uruchomisz test pamięci i przejdzie pomyślnie, ale od czasu do czasu zawiesza się . Jeśli test pamięci RAM jest w porządku, pobierz i uruchom HDTune, aby wyszukać uszkodzone sektory na dysku twardym. Nie zaznaczaj opcji Szybkie skanowanie.
Reply
#6

Brak wyświetlacza, czy miga kursor?
Reply
#7

helloworld321 napisał: Właściwie jak sprawdzić, czy RAM jest uszkodzony. Jak jeśli uruchomisz test pamięci i przejdzie pomyślnie, ale od czasu do czasu zawiesza się pobierz memtest i uruchom ..
Reply
#8

Dziękuję za twoje odpowiedzi. Przypuszczam, że to jest właściwa strona do pobrania? https://www.memtest86.com/ evq, w ogóle nic nie pokazuje na wyświetlaczu, ale próbowałem zostawić włączony na około tydzień i działa dobrze bez awarii / zawieszenia. Problem IIRC zaczyna się po pobraniu sterowników Geforce dla mojego 1080 kilka miesięcy temu. Myślałem, że to jednorazowa rzecz i zignorowałem to.
Reply
#9

Wypróbuj z wbudowanym GFX To, co powiedziałeś, brzmi jak problem z kontaktem, który mam na dwóch moich kombinacjach mobo / GPU. Co do tego, dlaczego wymaga dobrego kontaktu po włączeniu zasilania, nadal nie mam pojęcia.
Reply
#10

Spintronics napisał: Dziękuję za twoje odpowiedzi. Przypuszczam, że to jest właściwa strona do pobrania? https://www.memtest86.com/ evq, w ogóle nic nie pokazuje na wyświetlaczu, ale próbowałem zostawić włączony na około tydzień i działa dobrze bez awarii / zawieszenia. Problem IIRC zaczyna się po pobraniu sterowników Geforce dla mojego 1080 kilka miesięcy temu. Myślałem, że to jednorazowa rzecz i zignorowałem to. tak .. zgadza się.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)