AC NIC dla routera sieciowego Singtel Aztech 7003
#1

Wielu z nas udało się zmienić na router Singtel Aztech 7003 AC. Nie jestem pewien, ilu z nich zaktualizowało swoją kartę sieciową laptopa do sieci bezprzewodowej (z sieci bezprzewodowej N), aby móc korzystać z możliwości routera prądu przemiennego.
Reply
#2

ok, masz na myśli? trudniej jest zmienić kartę PCIE laptopa. ale nie niemożliwe
Reply
#3

obecnie szukam bezprzewodowej karty AC (od Ebay) dla mojego laptopa, aby zmaksymalizować sygnał Wi-Fi routera AC.
Reply
#4

Zdobądź 3 USB. Powiedz tplink archer t4u Wysłane z aplikacji GAGT na Androida
Reply
#5

Zaktualizowałem swój laptop do karty mini PCIe Intel AC7260 802.11ac + BT 4.0 o połowie wysokości. Możesz przeszukać Google, aby dowiedzieć się, czy Twój laptop ma takie gniazdo, lub wyszukać istniejący model karty Wi-Fi, jak wskazano w Menedżerze urządzeń. Prawie na pewno potrzebujesz dobrego śrubokręta Philips (mały śrubokręt krzyżakowy) i sprawdź pod drzwiami dostępu pod laptopem, aby zidentyfikować gniazdo karty bezprzewodowej.
Reply
#6

Kupiłem swoją kartę od Bizgram w SLS, chociaż Video-Pro i Cybermind zdecydowanie też ją noszą. Nie pamiętam, ile zapłaciłem, ale powinno być około 60-80 USD
Reply
#7

andr3wyong napisał: Kupiłem swoją kartę od Bizgram w SLS, chociaż Video-Pro i Cybermind zdecydowanie też ją noszą. Nie pamiętam, ile zapłaciłem, ale powinno być około 60-80 USD poprawiona prędkość Wi-Fi?
Reply
#8

ideatalk napisał: poprawiona prędkość Wi-Fi? Zdecydowanie lah 440mbps speedtest na Wi-Fi leh - ale oczywiście potrzebujesz przyzwoitego routera AC lah
Reply
#9

andr3wyong napisał: Zdecydowanie lah 440mbps speedtest na Wi-Fi leh - ale oczywiście potrzebujesz przyzwoitego routera AC lah czy Aztech 7003 może uzyskać taką prędkość?
Reply
#10

ideatalk napisał: czy Aztech 7003 może uzyskać taką prędkość? Tak, przetestowałem FG7003GRV (AC) na połączeniu ViewQwest i dostałem przewodowy NAT 810 Mb / s oraz bezprzewodowy AC + 440 Mb / s na kartę Intel AC7260. Ten sam testowy laptop był w stanie uzyskać połączenie przewodowe 945 Mb / s bezpośrednio z modemem VQ. Więc ograniczenie prędkości może nie być samym routerem Aztech, eh
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)