Jak konwertować pliki wideo do MP4 / 3GP / WMV / FLV i innych formatów wideo
#1

Nie jestem zbyt dobry w materiałach cyfrowych i nie wiem dokładnie, jaki jest format wideo, np. Mp4, wmv, avi i tak dalej. Wiem tylko, że mój iPod akceptuje wideo MP4, mój film w systemie Windows obsługuje wmv, a jeśli chcesz przesłać swoje filmy na youtube.com, myślę, że musisz zrobić to we flv. A jeśli masz wideo z kamery, myślę, że niewielu graczy może je odtworzyć, więc po prostu je przekonwertuj.
Reply
#2

użyj super www.erightsoft.com/SUPER.html
Reply
#3

Większość filmów z kamery jest w formacie AVCHD lub MPEG-2. Istnieje wiele aplikacji online do konwersji wideo, takich jak zamzar, Acethinker Video Converter, mediaconvert itp. Są one bezpłatne i nie trzeba niczego instalować. Wystarczy zaimportować wideo i wybrać format wyjściowy, jak chcesz, uruchomić konwersję, to wszystko.
Reply
#4

Co to za wątek?
Reply
#5

zależy gdzie chcesz grać. większość telefonów z Androidem może odtwarzać dowolny format, więc nie trzeba konwertować.
Reply
#6

reallyfunny napisał: Nie jestem zbyt dobry w materiałach cyfrowych i nie wiem dokładnie, jaki jest format wideo, np. Mp4, wmv, avi i tak dalej. Wiem tylko, że mój iPod akceptuje wideo MP4, mój film w systemie Windows obsługuje wmv, a jeśli chcesz przesłać swoje filmy na youtube.com, myślę, że musisz zrobić to we flv. A jeśli masz wideo z kamery, myślę, że niewielu graczy może je odtworzyć, więc po prostu je przekonwertuj. MP4 jest prawdopodobnie tym, od czego chcesz zacząć. Jest to obecnie najpopularniejszy kontener wideo wykorzystujący kodek h.264. h.265 również dla niektórych najnowszych urządzeń. Znajdziesz go najczęściej wdrażanego dzisiaj i ma on również jedno z najbardziej wspomagających przyspieszenie sprzętowe. Możesz użyć oprogramowania, takiego jak hamulec ręczny lub bardziej tajemne, ale potężne narzędzia wiersza poleceń, takie jak ffmpeg. Aktualizacja: Co do cholery, wykopanie posta z YR2009?
Reply
#7

davidktw napisał: MP4 jest prawdopodobnie tym, od czego chcesz zacząć. Jest to obecnie najpopularniejszy kontener wideo wykorzystujący kodek h.264. h.265 również dla niektórych najnowszych urządzeń. Znajdziesz go najczęściej wdrażanego dzisiaj i ma on również jedno z najbardziej wspomagających przyspieszenie sprzętowe. Możesz użyć oprogramowania, takiego jak hamulec ręczny lub bardziej tajemne, ale potężne narzędzia wiersza poleceń, takie jak ffmpeg. Aktualizacja: Co do cholery, wykopanie posta z YR2009? Zastanawiałem się nad odpowiedzią, ale już zacząłem pisać filmy. Nie zdawałem sobie sprawy, że to 7-letni wątek.
Reply
#8

„Hamulec ręczny” Google
Reply
#9

peterchan75 napisał: Zastanawiałem się nad odpowiedzią, ale już zacząłem pisać filmy. Nie zdawałem sobie sprawy, że to 7-letni wątek. W rzeczywistości wciąż jest wiele rzeczy na temat kodowania wideo na granicy eksploracji komputerów. Będzie to ciągła eksploracja, ponieważ zapotrzebowanie na bogatszą dynamikę kolorów, bogatszą dynamikę dźwięku i wyższą rozdzielczość w audio i wideo zastępuje wymagania dotyczące przepustowości sieci i pamięci w Internecie. Mówię tu o skali, a nie o indywidualności Jeśli korzystanie z narzędzi jest proste, usługi i narzędzia są już dostępne
Reply
#10

davidktw napisał: W rzeczywistości wciąż jest wiele rzeczy na temat kodowania wideo na granicy eksploracji komputerów. Będzie to ciągła eksploracja, ponieważ zapotrzebowanie na bogatszą dynamikę kolorów, bogatszą dynamikę dźwięku i wyższą rozdzielczość w audio i wideo zastępuje wymagania dotyczące przepustowości sieci i pamięci w Internecie. Mówię tu o skali, a nie o indywidualności Jeśli korzystanie z narzędzi jest proste, usługi i narzędzia są już dostępne @davidktw, Nadal używasz MPEG do kodowania HD? Często odwiedzałem forum VideoHelp. Opanowałem do rzeczy menu DVD. Brak materiałów HD, dopóki nie zaktualizuję do AMD Ryzen 1800.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)