Problem z podwójnym kliknięciem myszy, szczególnie Logitech
#1

Uważam, że jest to powszechny problem, gdy mysz rejestruje podwójne kliknięcie, nawet jeśli klikniesz tylko raz. Wcześniej zdarza się to po 2-3 latach codziennego użytkowania, ale ostatnio problem pojawia się już po 6 miesiącach! Tania / droga mysz również taka sama.   Czy dzieje się tak u innych myszy innych niż Logitech? Sugestie, aby rozwiązać ten problem? Obejrzałem kilka filmów, ale wydają się nie działać. Jedynym, który wydaje się działać, jest problem statyczny, ale po kilku dniach problem powraca.
Reply
#2

Używam myszy laserowej 6000 Microsoft od ponad 10 lat i nadal nie mam z tym problemu.
Reply
#3

prawdopodobnie heng suay. Mam g502 i używam go od 4 lat .... wciąż idzie silny .... trochę smutne, bo chcę kupić nową mysz ... ale nie ma powodu, aby kupować #firstworldproblem
Reply
#4

purpleberry napisał: Uważam, że jest to powszechny problem, gdy mysz rejestruje podwójne kliknięcie, nawet jeśli klikniesz tylko raz. Wcześniej zdarza się to po 2-3 latach codziennego użytkowania, ale ostatnio problem pojawia się już po 6 miesiącach! Tania / droga mysz również taka sama. Czy dzieje się tak u innych myszy innych niż Logitech? Sugestie, aby rozwiązać ten problem? Obejrzałem kilka filmów, ale wydają się nie działać. Jedynym, który wydaje się działać, jest problem statyczny, ale po kilku dniach problem powraca. btw, jakiej używasz myszy Logitech? Mysz do gier logitech ma jednak 2 lata gwarancji. więc nie powinno być żadnych problemów
Reply
#5

CrispyPeddler napisał: btw, jakiej używasz myszy Logitech? Mysz do gier logitech ma jednak 2 lata gwarancji. więc nie powinno być żadnych problemów Problem ten pojawia się od Logitech G5. Świetna mysz i RMAed 2 razy z powodu tego problemu. Nadal mam go ze względu na pamięć. Inne to G700, MX Anywhere, tani bluetooth (nie pamiętam modelu nr), a teraz G603 zaczyna mieć znaki. Ostatnią długotrwałą myszą, której użyłem, była rewolucja VX. Po tym wszystko wydaje się iść w dół.
Reply
#6

purpleberry napisał: Problem ten pojawia się od Logitech G5. Świetna mysz i RMAed 2 razy z powodu tego problemu. Nadal mam go ze względu na pamięć. Inne to G700, MX Anywhere, tani bluetooth (nie pamiętam modelu nr), a teraz G603 zaczyna mieć znaki. Ostatnią długotrwałą myszą, której użyłem, była rewolucja VX. Po tym wszystko wydaje się iść w dół. g603 posiada 2 lata gwarancji afaik. ponieważ wspomniałeś, że problem pojawił się w ciągu 6 miesięcy, możesz skontaktować się z Logitech i zobaczyć, co mogą zrobić
Reply
#7

Po prostu wrzuć kosz na śmieci i kup nowy Wysłane z HUAWEI SHT-AL09 za pomocą GAGT
Reply
#8

Gwarancja firmy Logitech, do cholery, kłopotliwa, jeśli robisz to online. Zadają tak wiele pytań, próbują tego i tamtego. Wadliwy produkt oznacza wadliwy la. Spróbuj na innym komputerze również będzie taki sam. Ding dong tu i tam, potem zmieniają jeden dla ciebie.
Reply
#9

Zrezygnowałem z odesłania RMA ponownie. Myślę, że ma to coś wspólnego z przełącznikami omron. Czas zmienić lojalność na inne marki. Raz spróbowałem Razera, gdy mieli problemy ze sterownikami. Nie jestem pewien, czy poprawiły się teraz.
Reply
#10

Nadal używam Steelseries, kiedy mieli promocję
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)