Zbierz użytkowników Getflix
#1

Utwórz ten post, ogólnie do publikowania postów związanych z getflix, szczególnie gdy serwer proxy jest wyłączony i został rozwiązany.
Reply
#2

Czy ktoś ma więcej niż jeden serwer do wyboru dla Netflix? Obecnie mam tylko U8, który został zablokowany kilka dni temu. obecnie za ocean nie jestem pewien, czy to zostało rozwiązane.
Reply
#3

Mam tylko 1 region, Stany Zjednoczone 1. Jak dostałeś U8? W każdym razie to nie działa teraz dla mnie.
Reply
#4

Meatfactory napisał: Mam tylko 1 region, Stany Zjednoczone 1. Jak zdobyłeś U8? W każdym razie to nie działa teraz dla mnie. W ustawieniu, pod Netflix pokazanym U8, może to oznaczać stany zjednoczone 8, podczas gdy twoje jest zjednoczone 1.
Reply
#5

Mam USA 5 dla Netflix i to też nie działa dla mnie. Nie próbowałem dodawać tras statycznych na routerze. Nie jestem jednak pewien, czy warto. To jest teraz jak gra w kotka i myszkę. Za każdym razem, gdy getflix wprowadza nowe serwery, Netflix wkrótce je zablokuje.
Reply
#6

Aiyah, zamknij lah konto Netflix. To gra w kotka i myszkę. Zamknąłem mój 2 miesiące temu.
Reply
#7

Jeśli ktoś wie, że getflix rozwiązał problem, daj nam znać.
Reply
#8

Getflix wciąż nie działa na US8, czy inny serwer działa?
Reply
#9

mój na US3 i nie działa. zakładam, że wszyscy macie dożywotnią subskrypcję?
Reply
#10

grynove napisał: mój na US3 i nie działa. zakładam, że wszyscy macie dożywotnią subskrypcję? Tak, nie wiedziałem, że zajęło to tak dużo czasu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)