Wymagane porady dotyczące monitorowania
#1

Cześć wszystkim. Przeprowadziłem badania i chciałbym zebrać opinie.     Obecny: U2713HM 27 "/ 1440P / 60Hz   Patrzeć na: BenQ Zowie XL2411 24 "/ 1080 P / 144 Hz Jakieś inne sugestie?   GPU: Zotac GTX1070   Cel, powód: Głównie gry (overwatch / pubg itp.) Czasami filmy / dramaty Brak edycji / renderowania kolorów / profesjonalnego użytkowania / pracy. Mój komputer jest przeznaczony wyłącznie do swobodnego surfowania i grania.     Czy ktoś zmienił obraz z 27 "1440p na 24" 1080p? Czy była to godna decyzja?   Jakaś najlepsza opcja zakupu monitorów (qoo10 / lazada / amazon?)   Wysłane z Samsung Galaxy Note 8 za pomocą GAGT
Reply
#2

Cóż, najlepiej dostać to lokalnie. Niestety ostatni kod qoo10 właśnie się zakończył. Musisz na to poczekać kilka dni. Jeśli masz kartę Citi, SC lub UOB, Lazada może uzyskać lepsze kody. W każdym razie Benq one jest dobry do grania. Można to zrobić.
Reply
#3

Jeśli potrzebujesz wysokiej częstotliwości do bardziej konkurencyjnych gier, przełącz się. Jeśli nie, zostań przy 1440p 60 Hz. Lub kup 24 "do gier, działając jednocześnie z 27" z boku w celach medialnych. Wysłane z Ostatecznie niezbanowanego za pomocą GAGT
Reply
#4

Dziękuję za odpowiedzi. Qoo10 i lazada mają zapewnioną lokalną gwarancję. Podwójne monitory Hmm nie są jeszcze brane pod uwagę z powodu ograniczeń przestrzeni, ponieważ mój procesor jest tuż obok. Jeśli któregoś dnia postanowiłem położyć go na podłodze .. Obok mojego subwoofera lol. Wysłane z Samsung Galaxy Note 8 za pomocą GAGT
Reply
#5

kingsen napisał: Dziękuję za odpowiedzi. Qoo10 i lazada mają zapewnioną lokalną gwarancję. Podwójne monitory Hmm nie są jeszcze brane pod uwagę z powodu ograniczeń przestrzeni, ponieważ mój procesor jest tuż obok. Jeśli któregoś dnia postanowiłem położyć go na podłodze .. Obok mojego subwoofera lol. Wysłane z Samsung Galaxy Note 8 za pomocą GAGT Nie całkiem. Lazada / qoo10, jeśli lokalny sprzedawca i magazyn są lokalnymi dystrybutorami, wówczas otrzymują gwarancję. W przeciwnym razie nie masz gwarancji sprzedawcy lub jest to po prostu gwarancja, której tak naprawdę nie można oczekiwać zbyt wiele. Zwróć uwagę na rodzaj gwarancji. Lokalna gwarancja (producenta) jest uzasadniona. Lokalna gwarancja (sprzedawca) nie jest tak pewna. Może umieścić procesor na głośniku niskotonowym? Hehe Wysłane z Ostatecznie niezbanowanego za pomocą GAGT
Reply
#6

kingsen napisał: Cześć wszystkim. Przeprowadziłem badania i chciałbym zebrać opinie. Obecny: U2713HM 27 "/ 1440P / 60Hz Patrzeć na: BenQ Zowie XL2411 24 "/ 1080 P / 144 Hz Jakieś inne sugestie? GPU: Zotac GTX1070 Cel, powód: Głównie gry (overwatch / pubg itp.) Czasami filmy / dramaty Brak edycji / renderowania kolorów / profesjonalnego użytkowania / pracy. Mój komputer jest przeznaczony wyłącznie do swobodnego surfowania i grania. Czy ktoś zmienił obraz z 27 "1440p na 24" 1080p? Czy była to godna decyzja? Jakaś najlepsza opcja zakupu monitorów (qoo10 / lazada / amazon?) Wysłane z Samsung Galaxy Note 8 za pomocą GAGT części są kupowane czy nie? bo teraz buduj v ex leh, musisz poczekać, aż cena 1070 spadnie pierwsza. skoro używasz zwykłych gier i surfowania, myślę, że każdy monitor poniżej 300 ok. Wysłane z 下水 海底捞月 przy użyciu 鱼缸 里 Aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#7

singupingu napisał: Nie całkiem. Lazada / qoo10, jeśli lokalny sprzedawca i magazyn są lokalnymi dystrybutorami, wówczas otrzymują gwarancję. W przeciwnym razie nie masz gwarancji sprzedawcy lub jest to po prostu gwarancja, której tak naprawdę nie można oczekiwać zbyt wiele. Zwróć uwagę na rodzaj gwarancji. Lokalna gwarancja (producenta) jest uzasadniona. Lokalna gwarancja (sprzedawca) nie jest tak pewna. Może umieścić procesor na głośniku niskotonowym? Hehe Wysłane z Ostatecznie niezbanowanego za pomocą GAGT Dzięki stary. Zauważono w części gwarancyjnej. Nauczyłem się nowych rzeczy już dziś! Nałożenie procesora na głośnik niskotonowy powoduje, że śruby się poluzowują, a mój umysł również się rozluźnia � Wysłane z Samsung Galaxy Note 8 za pomocą GAGT
Reply
#8

superhero41 napisał: części są kupowane czy nie? bo teraz buduj v ex leh, musisz poczekać, aż cena 1070 spadnie pierwsza. skoro używasz zwykłych gier i surfowania, myślę, że każdy monitor poniżej 300 ok. Wysłane z 下水 海底捞月 przy użyciu 鱼缸 里 Aplikacja HardwareZone Forums Mam swoją kompilację alr. Po prostu chcę zmienić monitor. Jeśli ktoś jest zainteresowany, planuję sprzedać mój Dell U2713hm Wysłane z Samsung Galaxy Note 8 za pomocą GAGT
Reply
#9

kingsen napisał: Dzięki stary. Zauważono w części gwarancyjnej. Nauczyłem się nowych rzeczy już dziś! Nałożenie procesora na głośnik niskotonowy powoduje, że śruby się poluzowują, a mój umysł również się rozluźnia ********* Wysłane z Samsung Galaxy Note 8 za pomocą GAGT Cieszę się, że mogę podzielić się swoimi odkryciami. Mam nadzieję, że wkrótce znajdziesz swojego nabywcę. Wysłane z Ostatecznie niezbanowanego za pomocą GAGT
Reply
#10

Taka sama konfiguracja jak ja. U2713HM z GTX1070. Grałem tylko w Overwatch i Starcraft. Nie jestem zawodowym graczem, więc 60 Hz wystarczy dla mnie. Monitor nadal działa dobrze, nie widzę też potrzeby zmiany.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)