porady dotyczące wymiany procesora, pamięci RAM, MB
#1

Używałem 4770k + MAXIMUS VI IMPACT + 2x8G pamięci RAM.   Ostatnio po przeprowadzce, coś poszło nie tak na MB io. cały MB IO jest niewykrywalny.   wysoce podejrzane problemy z MB, dodaj na platformie nigdy nie wyłączaj przez 2 lata   Myślę, że nadszedł czas, aby zastąpić MB, CPU, RAM (PC do dziś nadal może uruchomić ekran logowania do okna) -zweryfikowany, port DP, port HDMI, cały port USB nie może połączyć się z żadnym urządzeniem   teraz patrząc na i7 8700k, Lazada 479 asus z370 maximus i- 409 (10% kupon sklepowy) -qoo10 asrock z370 gaming itx- 299 sls   G.Skill Trident Z RGB F4-3000C16D-16GTZR 16 GB (2x 8 GB) DDR4 3000 MHz CL16 Dual Channel @ 320 USD - T258JNG   stwierdzono, że ograniczona opcja dla itx mb n cena jest tak samo dobra jak dobra płyta atx / matx   czy powinienem rozważyć zmianę formatu chg na inny?   miał dodatkowy pusty lian li case n system wtórny, sth10 u rodziców     *** system był chłodzony wodą, ale przez te dwa lata działało chłodzenie powietrzem z powodu pewnych problemów z wyciekiem i nie było czasu na naprawę   będzie chłodny wodą przez 8700k   następną fazą aktualizacji będzie nvme ssd n gpu
Reply
#2

Wydaje ci się, że ktoś inny testował oba te testy na hwz [Recenzja] Asus Strix Z370-I Gaming, mały, ale ma moc! [Recenzja] ASRock Z370 Fatal1ty Gaming ITX / ac Również ocena jakości VRM w OCN Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz W skrócie: ASUS: sceny zasilania 6x20A, 1 dodatkowy M.2 NVMe, ma monoblok EK od Z270i, realtek 2x2 WLAN / BT. Więcej RGB. ASRock: Znacznie lepsze VRM (sceny zasilania 5x 60A), 2 pasy Thunderbolt 3.0 / USB-C PD Charging, Intel AC8260 2x2 WLAN / BT. Oba mają nagłówki RGB. Ale wersja Asusa jest bardziej stylizowana. Miałem na myśli oba, ale strix-i pochylam się, aż dowiedziałem się więcej o jakości VRM na OCN. ASUS zgłosił przepustnice VRM w dowolnym miejscu od 150-180 W (prawdopodobnie obudowa i przepływ powietrza), ale bardzo niewiele wartości odstających od wykonywania ~ 210 W obciążeń przejściowych (punkty przepustnicy od komentarzy właściciela na OCN). Może być trochę rozciągnięty, ponieważ o wiele większy strix-f / e ma zgłaszane problemy z zamykaniem VRM ~ 200 W mocy procesora. Osobiście zrobiłem blisko 300 W na przejściowych obciążeniach na XTU, bez wyłączeń z asrock. Coś, na co należy zwrócić uwagę, jeśli istnieje zamiar przetaktowywania. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Encrypted11 napisał: Wydaje ci się, że ktoś inny testował oba te testy na hwz Spojler! [Recenzja] Asus Strix Z370-I Gaming, mały, ale ma moc! [Recenzja] ASRock Z370 Fatal1ty Gaming ITX / ac Również ocena jakości VRM w OCN Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz W skrócie: ASUS: sceny zasilania 6x20A, 1 dodatkowy M.2 NVMe, ma monoblok EK od Z270i, realtek 2x2 WLAN / BT. Więcej RGB. ASRock: Znacznie lepsze VRM (sceny zasilania 5x 60A), 2 pasy Thunderbolt 3.0 / USB-C PD Charging, Intel AC8260 2x2 WLAN / BT. Oba mają nagłówki RGB. Ale wersja Asusa jest bardziej stylizowana. Miałem na myśli oba, ale strix-i pochylam się, aż dowiedziałem się więcej o jakości VRM na OCN. ASUS zgłosił przepustnice VRM w dowolnym miejscu od 150-180 W (prawdopodobnie obudowa i przepływ powietrza), ale bardzo niewiele wartości odstających od wykonywania ~ 210 W obciążeń przejściowych (punkty przepustnicy od komentarzy właściciela na OCN). Może być trochę rozciągnięty, ponieważ o wiele większy strix-f / e ma zgłaszane problemy z zamykaniem VRM ~ 200 W mocy procesora. Osobiście zrobiłem blisko 300 W na przejściowych obciążeniach na XTU, bez wyłączeń z asrock. Coś, na co należy zwrócić uwagę, jeśli istnieje zamiar przetaktowywania. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Przeczytaj swoją recenzję, ale przegap recenzję asus mb. Pochodzi z epoki piasku Oc z 2600k, maximus e Po prostu poczuj się tak smutny, jak upuszczać maksymę itx mb na kawę Didnt oc za 4770k dużo, ponieważ, gdy raz wyciekł zbiornik, drugi, mb rma Chłodne powietrze przez 2 lata (zajęty nauką) Może trzeba przeczytać więcej i dowiedzieć się o nowym generatorze To mnie pociąga „2 pasy Thunderbolt 3.0 / USB-C PD Charging, Intel AC8260 2x2 WLAN / BT” Wtedy nie ma wsparcia mb kontroler rgb, używam aq6 do kontroli rgb. Nowy gen mb jest świetny. Chcesz również zahukać jakiegoś fana rgb dla zabawy. Dzięki za radę.
Reply
#4

Przybyłem z VIII Uderzenia, tak niefortunnie, że spadła linia uderzenia. Byłoby miło, gdyby zachowali ostatni projekt Z170, dodali podwójne m2 i przeszli na obecny bardziej neutralny niż czerwony motyw dla graczy. Poza pamięcią flash BIOS i mnóstwem BIOS-ów beta tylko dla prawdziwych płyt ROG, skończyłem z resztą funkcji. Kabel termistora byłby całkiem fajny do umieszczenia pod blokiem GPU. Z370 nie ma wysokiej klasy mATX-ów (Gene, mocf) / ITX, z wyjątkiem niektórych bardzo dobrych płyt średnich. Więc bez wątpienia stracisz trochę dzwonków i gwizdów, jeśli naprawdę wykorzystałeś wszystko w pudełku.
Reply
#5

Więc sprzedasz swój chip i7?
Reply
#6

Meh Wolałbym poczekać na Ryzen 2 i uzyskać lepszy, bardziej energooszczędny system.
Reply
#7

Encrypted 11 napisał: Ponadto, ocena jakości VRM na OCN wygląda na to, że nie pomyliłam się, zmuszając mojego przyjaciela do złapania asusa prime-a za jego 8700K jakiś czas temu
Reply
#8

Różne sposoby na skórowanie kota (nie kot pusheen). Bez dzielenia włosów, jednostki wektorowe o szerokości 256 bitów zużywają o wiele więcej mocy w porównaniu do jednostek wektorowych o szerokości 128 bitów w Zen. Ale ma około dwa razy większą wydajność niż rdzeń Zen + / Zen1. Przykładem jest ławka dekodująca Hevc na palach (kobra). Testowanie 4-rdzeniowego 7700K na 8-rdzeniowym 1800X, a nawet czegoś takiego jak HWBot X265. Inne: https: //deluxeforums.hardwarezone.co...03-post51.html Zen 2 będzie interesujący. Jeśli AMD podwoi się na tym froncie, zrobi małe przyrosty w innych obszarach, przyspieszy taktowanie i utrzyma 8 rdzeni, będzie wiele do zyskania. Myślę, że gdzieś wspomniałem, wzloty (moc) są wyższe, a niskie są niższe niż kabylake. Przetaktowany za pomocą funkcji Speedshift nadal przeglądasz strony internetowe przy około 5-20 watów lub mniej więcej. Przy pełnym pochyleniu, takim jak hamulec ręczny AVX2 lub inny nowoczesny transkoder, 150 W + nie jest szokujące. W każdym razie KIV nie jest reprezentacją dla wszystkich zastosowań. Spojler! Typowe punkty danych (najlepszy 2700X / X370 ASUS Prime na Geekbench z bardzo dobrymi VRM vs. 8700K z łatką Spectre / Meltdown) https://browser.geekbench.com/v4/cpu...seline=7494872 (zapas DDR4-2133-C15-2T 95 W długi / krótki limit mocy) https://browser.geekbench.com/v4/cpu...seline=7494872 (5,0 GHz DDR4-3200-C14-2T Limit mocy 200 W długi / krótki czas) https://browser.geekbench.com/v4/cpu...seline=7494872 (5,3 GHz DDR4-4000-C16-1T 200 W Długi / krótki czas ograniczenia mocy. Scenariusz ze złotym chipem ..)
Reply
#9

jasonhanjk napisał: Więc sprzedasz swój chip i7? tak, ale nie wiem, ile można pobrać
Reply
#10

Rashkae napisał: Meh Wolałbym poczekać na Ryzen 2 i uzyskać lepszy, bardziej energooszczędny system. to zawsze gra czekająca ... nie mogę dłużej czekać, ostatnie dwa miesiące na żywo bez komputera, dość bolesne Jestem tak przyzwyczajony do posiadania komputera w domu przenieś się do nowego domu, bez komputera, codziennie Netflix .....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)