Poleć mi klawiaturę ....
#1

Po 2 latach korzystania z notebooka i wreszcie aktualizacji domowego pulpitu okazuje się, że brakuje mi klawiatury klawiatury.   Czy ktoś może mi polecić klawiaturę z „płytkimi” zestawami kluczy, takimi jak notebook, która nie kosztuje ręki i nogi? Dzięki!
Reply
#2

razer arctosa ftw!
Reply
#3

jeśli nie do gier, to zdecydowanie moshi celesta
Reply
#4

płytkie klucze? rzuć okiem na Logitech One, tani + dobra jakość wykonania, koszt 10 - 20 za jeden, myślę, że kupiłem go ostatnim razem, ale nie zrobiłem; T zdałem sobie sprawę, że był to płytki klucz, a ponieważ gram w gry na moim urządzeniu, kupiłem inną klawiaturę
Reply
#5

Epish` napisał: płytkie klucze? rzuć okiem na Logitech One, tani + dobra jakość wykonania, koszt 10 - 20 za jeden, myślę, że kupiłem go ostatnim razem, ale nie zrobiłem; T zdałem sobie sprawę, że był to płytki klucz, a ponieważ gram w gry na moim urządzeniu, kupiłem inną klawiaturę hm, ale co jest nie tak z płytkimi zestawami kluczy do grania?
Reply
#6

Gymrat76 napisał: hm, ale co jest nie tak z płytkimi zestawami kluczy do grania? dla mnie jest to dość trudne do naciśnięcia na to, a ponieważ gram głównie w gry FPS, będę używać wielu klawiszy palcami i trudno mi użyć piątego małego palca, aby nacisnąć klawisz Ctrl / Shift podczas gdy mój drugi 4 palec jest na przyciskach WASD
Reply
#7

Epish` napisał: dla mnie jest to dość trudne do naciśnięcia na to, a ponieważ gram głównie w gry FPS, będę używać wielu klawiszy palcami i trudno mi użyć piątego małego palca, aby nacisnąć klawisz Ctrl / Shift podczas gdy mój drugi 4 palec jest na przyciskach WASD bardziej osobisty nawyk / preferencje. ponieważ TS chciał płytkiego klucza. muszą to być te Razer Keyboard lub Microsoft Sidewinder tego rodzaju.
Reply
#8

Sidewinder X6.
Reply
#9

moshi ftw!
Reply
#10

quekghi napisał: bardziej osobisty nawyk / preferencje. ponieważ TS chciał płytkiego klucza. muszą to być te Razer Keyboard lub Microsoft Sidewinder tego rodzaju. PennywisE napisał: Sidewinder X6. te Razer / Sidewinder One to płytki klucz Meh? Myślałem, że płytki klucz jest rodzajem laptopa, odkąd TS wspomniał, że tęsknił za klawiszami do notebooków?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)