[DIY] Korzystanie z dysku twardego z poprzedniej platformy w nowej wersji.
#1

Mam stary dysk HDD 1 TB WD Blue od stycznia 2014 r. Planuję przenieść go do mojej nowej wersji i używać go jako dysku dodatkowego.   Na dysku twardym jest zainstalowany system Windows 7, a moja nowa wersja z dyskiem SSD ma zainstalowany system Windows 10.   Czy muszę go sformatować przed przeniesieniem? Czy mogę sformatować go w systemie Windows 10?
Reply
#2

Możesz go sformatować po przeniesieniu w systemie Windows 10 po skopiowaniu ważnych plików
Reply
#3

Rashkae napisał: Możesz go sformatować po przeniesieniu w systemie Windows 10 po skopiowaniu ważnych plików Czy mógłbyś mi polecić przewodnik dotyczący formatowania? Co rozumiesz przez „po skopiowaniu ważnych plików?” Czy to kopia zapasowa dysku twardego? Jeśli tak, to czy mam wykonać kopię zapasową / appdata? Czy będzie w konflikcie z systemem operacyjnym Windows 10?
Reply
#4

Przez „wszelkie ważne pliki” rozumiemy wszelkie pliki, które są dla Ciebie dosłownie ważne. Na przykład. Zdjęcia, dokumenty robocze, pliki muzyczne i wideo. Ma to na celu uniknięcie problemów z odzyskaniem tych plików, jeśli będą potrzebne w przyszłości i niestety sformatowano dysk twardy.
Reply
#5

Upewnij się, że nie podłączasz starego dysku twardego do nowego urządzenia podczas instalacji systemu operacyjnego. Połącz tylko po zakończeniu instalacji systemu operacyjnego.
Reply
#6

Odnotowany. Czy ktoś może mi polecić zaufany przewodnik po formatowaniu mojego dysku twardego? Z góry dziękuję.
Reply
#7

Olivarius napisał: Odnotowany. Czy ktoś może mi polecić zaufany przewodnik po formatowaniu mojego dysku twardego? Z góry dziękuję. Formatowanie dysku twardego jest podstawową operacją. Dlaczego potrzebujesz do tego zaufanego przewodnika? Sprzedać po formacie?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)