kup Windows z g2a.com
#1

Jak ty to robisz? prawowity? nie mam okien? oznacza, że muszę pobrać stamtąd na pamięć USB i uruchomić?   Czy Intel NUC korzysta z takich okien OEM z tej witryny?   TIA
Reply
#2

Siyu napisał: Jak ty to robisz? prawowity? nie mam okien? oznacza, że muszę pobrać stamtąd na pamięć USB i uruchomić? Czy Intel NUC korzysta z takich okien OEM z tej witryny? TIA dostajesz klucze od g2a, pobierz z Microsoft ich ISO .... Twój NUC firmy Intel powinien być w stanie go obsługiwać ... nie kupuj z rynku, kupuj z g2a ....
Reply
#3

1) kup klucz 2) pobierz ISO na USB lub dysk 3) zainstaluj system operacyjny Windows z dysku USB / dysku + klawisz Enter 4) gotowe !!!
Reply
#4

tyty 10char
Reply
#5

Microsoft usunął wszystkie linki do obrazów ISO (można je znaleźć na stronach z torrentami. Ale ryzykowne. Nie wiesz, czy obraz jest czysty) nadal możesz pobrać ze strony Microsoft, wprowadzając klucz produktu daj mi znać, jeśli klucze g2a działają na stronie Microsoft Dzięki
Reply
#6

Tak, działa. Kup z G2a nie z rynku. Jest tani i legalny.
Reply
#7

Xaser74 napisał: 1) kup klucz 2) pobierz ISO na USB lub dysk 3) zainstaluj system operacyjny Windows z dysku USB / dysku + klawisz Enter 4) gotowe !!! Aktywacja leh? Masz problem w Singapurze?
Reply
#8

royfrosty napisał: Tak, działa. Kup z G2a nie z rynku. Jest tani i legalny. Brak okien 7
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)