Coollaboratory Liquid MetalPad, ktoś ma z tym doświadczenie?
#1

Chcesz dowiedzieć się od hwz bros, czy warto to zdobyć z kilku powodów?   1) wysoka przewodność cieplna @ 82 W / mK 2) nie powoduje korozji radiatora aluminiowego (w przeciwieństwie do pasty termicznej z ciekłego metalu) 3) łatwiejsza instalacja   Czy ktoś wcześniej próbował tego produktu? Potrzebujesz opinii i porad. Będzie używany na Ryzen 2600x z chłodzeniem procesora jonsbo CR-401 (otw z TB) do podkręcania
Reply
#2

Czy nikt tutaj nie próbował tego Liquid MetalPada?
Reply
#3

Nigdy nie próbuj przed leh Nadal stosuję starą metodę, pastę termiczną wielkości grochu Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#4

słyszałem świetne recenzje, ale nigdy nie próbowałem
Reply
#5

singupingu napisał: Nigdy nie próbuj przed leh Nadal stosuję starą metodę, pastę termiczną wielkości grochu Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT Singupingu, stary, jak nakładasz pastę termiczną? Tylko jedna kropla wielkości groszku na środku, a następnie przymocuj radiator powyżej? Aby pośrednio zacytować Gordona Ramseya, Niech pasta wykona pracę
Reply
#6

moveman69 napisał: Singupingu, stary, jak nakładasz pastę termiczną? Tylko jedna kropla wielkości groszku na środku, a następnie przymocuj radiator powyżej? Aby pośrednio zacytować Gordona Ramseya, Niech pasta wykona pracę tak, to właśnie większość z nas tutaj robi.
Reply
#7

Linus dokonał przeglądu podobnego produktu, wydaje się dość pozytywny.
Reply
#8

moveman69 napisał: Singupingu, stary, jak nakładasz pastę termiczną? Tylko jedna kropla wielkości groszku na środku, a następnie przymocuj radiator powyżej? Aby pośrednio zacytować Gordona Ramseya, Niech pasta wykona pracę Jajko-tak! W każdym razie, dopóki pokrywa około 90% kostki, jest wystarczająco dobra Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#9

Nie wiem, czy warto, chociaż brzmi dobrze. Zakładając, że jest lepszy niż związki termiczne, nie sądzę, aby miało to znaczącą różnicę pod względem. Nie potrafię powiedzieć, z jakiej chłodnicy korzystasz, ale wolę inwestować pieniądze w lepszą chłodnicę, na wypadek, gdybyś używał podstawowej.
Reply
#10

watzup_ken napisał: Nie wiem, czy warto, chociaż brzmi dobrze. Zakładając, że jest lepszy niż związki termiczne, nie sądzę, aby miało to znaczącą różnicę pod względem. Nie potrafię powiedzieć, z jakiej chłodnicy korzystasz, ale wolę inwestować pieniądze w lepszą chłodnicę, na wypadek, gdybyś używał podstawowej. watzup_ken bracie, kupiłem poniżej tę chłodnicę ze względu na jej blinging i mam nadzieję, że również wydajność chłodzenia ... Wideo Jonsbo CR-401
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)