HGST vs Toshiba vs WD zewnętrzny dysk twardy
#1

Który jest lepszy? Czy ktoś ma problemy z awariami tych marek?
Reply
#2

idrinkecoke napisał: Który jest lepszy? Czy ktoś ma problemy z awariami tych marek? https://www.backblaze.com/blog/hard-...tats-for-2017/ Dyski twarde w końcu ulegną awarii. Zawsze miej kopię zapasową swoich danych
Reply
#3

dryteletubby napisał: https://www.backblaze.com/blog/hard-...tats-for-2017/ Dyski twarde w końcu ulegną awarii. Zawsze miej kopię zapasową swoich danych Kupuję zewnętrzny do tworzenia kopii zapasowych plików
Reply
#4

Zastanawiam się nad zakupem paszportu Canvio lub WD. Który jest bardziej zalecany? Ten typ dysku twardego nie nadaje się do odtwarzania filmów lub pracy nad plikami bezpośrednio z dysku twardego?
Reply
#5

Do tej pory moje doświadczenie z 3 markami wymienionymi w przypadku dysków twardych typu desktop to laptop. Będę zalecał jedynie odejście od Seagate na podstawie własnego doświadczenia. Powiedziawszy to, pomiędzy 3, po prostu wybierz cokolwiek, co jest tańsze, zakładając, że wszystkie są USB 3.0. Cały sprzęt zawiedzie z czasem, to tylko kwestia, kiedy. Nie rozumiem też, dlaczego nie można odtwarzać filmów ani pracować nad nimi bezpośrednio na tych dyskach twardych.
Reply
#6

idrinkecoke napisał: Zastanawiam się nad zakupem paszportu Canvio lub WD. Który jest bardziej zalecany? Ten typ dysku twardego nie nadaje się do odtwarzania filmów lub pracy nad plikami bezpośrednio z dysku twardego? Cóż, mam własne dyski twarde Seagate i WD ext HDD, oba działają dobrze, ale mają kilka złych zapisów na dysku, ale żaden z nich nie wpływa na możliwości napędu. Ale w pewnym momencie mnie to denerwuje Może możesz rozważyć Toshiba ext HDD. W każdym razie wszystkie nowe dyski twarde mogą odtwarzać filmy i mogą współpracować z danymi biurowymi.
Reply
#7

watzup_ken napisał: Do tej pory moje doświadczenie z 3 markami wymienionymi w przypadku dysków twardych typu desktop to laptop. Będę zalecał jedynie odejście od Seagate na podstawie własnego doświadczenia. Powiedziawszy to, pomiędzy 3, po prostu wybierz cokolwiek, co jest tańsze, zakładając, że wszystkie są USB 3.0. Cały sprzęt zawiedzie z czasem, to tylko kwestia, kiedy. Nie rozumiem też, dlaczego nie można odtwarzać filmów ani pracować nad nimi bezpośrednio na tych dyskach twardych. dzięki. Bo zewnętrzny dysk twardy nie ma żadnej wentylacji, jeśli nadal będziemy mieć dostęp do dysku, nagrzewa się i łatwo psuje. To moja troska.
Reply
#8

idrinkecoke napisał: dzięki. Bo zewnętrzny dysk twardy nie ma żadnej wentylacji, jeśli nadal będziemy mieć dostęp do dysku, nagrzewa się i łatwo psuje. To moja troska. Myślę, że wielu nie próbowało Sony przenośnego HD. Ich asortyment zwykle ma aluminiową obudowę, która działa jak radiator. Długotrwałe użytkowanie nie spowoduje przegrzania tak źle, jak w przypadku plastikowej obudowy. Przenośne dyski twarde Sony są dość rzadkie, mogą być trudne do znalezienia z powodu niskiej popularności. BTW ich zakresy są kompatybilne i przeznaczone do użytku z konsolami do gier.
Reply
#9

Ponieważ dostajesz zewnętrzny dysk twardy, sugeruję, aby uzyskać osobny dysk twardy i złącze SATA do USB osobno. W ten sposób, w przeciwieństwie do przenośnego dysku twardego, jeśli mostek SATA zawiedzie, nie stracisz dostępu do swoich danych
Reply
#10

dryteletubby napisał: Ponieważ dostajesz zewnętrzny dysk twardy, sugeruję, aby uzyskać osobny dysk twardy i złącze SATA do USB osobno. W ten sposób, w przeciwieństwie do przenośnego dysku twardego, jeśli mostek SATA zawiedzie, nie stracisz dostępu do swoich danych To rozwiązanie może być droższe niż zewnętrzny dysk twardy. Dla porównania, mój zewnętrzny dysk Seagate 3,5 "kosztuje około 300. Zwykły SATA 8 TB kosztuje 400+.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)