Czy router Asus można naprawić?
#1

Moje 3 lata plus przycisk włączania / wyłączania AC68 zepsute liao. Czasem nie można na routerze.   Zastanawiam się, czy można go wysłać, aby to naprawić. Lub potrzebujesz nowego routera.   Tia
Reply
#2

Soccer Ball napisał: Moje 3 lata plus przycisk włączania / wyłączania AC68 zepsute liao. Czasem nie można na routerze. Zastanawiam się, czy można go wysłać, aby to naprawić. Lub potrzebujesz nowego routera. Tia tak oczywiście poród do sprawdzenia 35 USD części zamienne 30-100 $ wniosek: kup nowy
Reply
#3

dodongdodong napisał: tak oczywiście poród do sprawdzenia 35 USD części zamienne 30-100 $ wniosek: kup nowy łał. jak ten har. OK, aby odkupić ten sam model lub lepiej, aby przejść do wyższej klasy
Reply
#4

Soccer Ball napisał: łał. jak ten har. OK, aby odkupić ten sam model lub lepiej, aby przejść do wyższej klasy Jeśli jesteś użytkownikiem M1 1 Gb / s, dostaniesz nowy router po ponownym zawarciu umowy. Możesz także kupić online, ponieważ wielu użytkowników M1 sprzedaje swój router ASUS RT-AC1200G +.
Reply
#5

Soccer Ball napisał: Moje 3 lata plus przycisk włączania / wyłączania AC68 zepsute liao. Czasem nie można na routerze. Zastanawiam się, czy można go wysłać, aby to naprawić. Lub potrzebujesz nowego routera. Tia Innym wyborem jest nie wyłączanie routera
Reply
#6

[QUOTE = Trans-Am; 108929881] Innym wyborem jest nie wyłączanie routera
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)