Fractal Casing z H100i Pro RGB
#1

więc dzisiaj dokonałem przeglądu mojego komputera, jednocześnie zachowując obudowę Fractal R3 Define. Okazało się, że H100i nie pasował do walizki. przeprowadziłem moje badania i przeczytałem, że ktoś umieścił go w tej obudowie, ale nie wziąłem pod uwagę radiatora mojej płyty głównej Z90 Azorus w porównaniu z niskoprofilową płytą główną tego faceta.   więc teraz mam grzejnik zamontowany wewnątrz, ale muszę dopasować wentylatory na zewnątrz ...   Naprawdę, podobnie jak obudowy Fractal dla materiału pochłaniającego hałas, czy ktoś dopasował tę konfigurację do nowszych obudów Fractal (np. R6?), Czy muszę spojrzeć na inną obudowę?
Reply
#2

Jeśli naprawdę podoba Ci się seria Define R, R6 nie będzie źle. Umieszczenie grzejnika z przodu, u dołu lub u góry (maks. 35 mm), według własnych upodobań. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#3

singupingu napisał: Jeśli naprawdę podoba Ci się seria Define R, R6 nie będzie źle. Umieszczenie grzejnika z przodu, u dołu lub u góry (maks. 35 mm), według własnych upodobań. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT ok, bałem się zakupu odpadów, jeśli nie zmieści się ponownie w środku. = \
Reply
#4

Możesz sprawdzić fora overclock.net i pod tematem Define series. Jestem pewien, że będą użytkownicy, którzy wypróbowali r6 z H100i RGB. Wystarczy zrobić kilka dobrych, starych modnych informacji. Ponadto, jeśli spojrzysz na projekt R6, konfiguracja górnych wentylatorów została przesunięta bliżej panelu bocznego, co oznacza, że będzie dalej od twojego mobo. Musisz się martwić tylko wtedy, gdy twoje barany są zbyt wysokie, co powinno być mało prawdopodobne.
Reply
#5

Alternatywnie, spójrz na kompilację referencyjną na pcpartpicker.com. Mnóstwo tam informacji o kompilacji i zdjęć, które możesz filtrować na podstawie określonej części. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)