[News] SuperSolid R270 to 27-calowy ekran 1440p z częstotliwością odświeżania 144 Hz
#1

SuperSolid R270 to ekran zorientowany na gry dla tych, którzy chcą wysokich częstotliwości odświeżania i krótkich czasów reakcji.     Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

miło, lubię więcej konkurencji!
Reply
#3

Każdy, kto jest właścicielem panelu Acer 1440p TN, może komentować to nie twoje? Wielkie dzięki
Reply
#4

ktoś jeszcze otrzymał ten produkt?
Reply
#5

stussyking napisał: Każdy, kto jest właścicielem panelu Acer 1440p TN, może komentować to nie twoje? Wielkie dzięki TN vs IPS nie trzeba porównywać, oczywisty jest lepszy wybór.
Reply
#6

GabeVanHelsing napisał: ktoś jeszcze otrzymał ten produkt? przyjaciele otrzymali e-mail opóźniony do 9 października, ponieważ tajfun dotknął fabrykę.
Reply
#7

Gaghiel napisał: przyjaciele otrzymali e-mail opóźniony do 9 października, ponieważ tajfun dotknął fabrykę. fk man Nie otrzymałem e-maila ani aktualizacji. i nawet wspomnieli, że 2. wysyłka jest 10 października.
Reply
#8

Część 1 Kilka zdjęć rozpakowywania od znajomego, który otrzymał urządzenie wczoraj wieczorem Niestety niektóre zdjęcia nie są do końca jasne Spojler! zobacz, gdzie został dostarczony Przyjaciel A zamówił dla B, jak twierdził kurier, dotarł do hse o 630 po południu, który B już był w domu i odpoczywał na kanapie. Doręczyciel sms A zaparkował tam monitor. Później zdałem sobie sprawę, że SMS nie przeszedł (być może kolejny dzień bezpłatnego korzystania z danych) i zadzwonił do A. A poinformowany B - nadal szczęśliwy guziki Model Plecy Spec
Reply
#9

Część 2 Spojler! Łączność 2 HDMI 2.0 lub 1 HDMI 1.4 / 1 HDMI 2.0 Poprosiłem B o przetestowanie drugiego portu, zgłoś się Akcesoria Irytujące niebieskie światło dla B. białe tło Czarne tło
Reply
#10

Część 3 Spojler! Menu Jasne piksele? B powiedział, że dostał 3 HDR
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)