Użytkownicy homeplug sineoji tutaj
#1

jak dobra jest końcówka? czy możesz udostępnić swój test prędkości? dzięki!
Reply
#2

na Fib M1 300 Mb / s z Sineoji PL1800EP (3 x jednostki)
Reply
#3

localITguy napisał: na Fib M1 300 Mb / s wygląda świetnie Zamówiłem już parę dla siebie. ktoś jeszcze
Reply
#4

Cóż, myślę, że wszyscy powinniście również opublikować, które modele homeplugów (lub przynajmniej prędkość znamionową) używacie do testu prędkości.
Reply
#5

po prostu fyi, jeśli używasz światłowodu 1 GB, to sugerowałbym użycie kabla przewodowego. zauważysz, że nigdy nie przekroczy znaku 500 Mb / s
Reply
#6

chercm napisał: po prostu fyi, jeśli używasz światłowodu 1 GB, to sugerowałbym użycie kabla przewodowego. zauważysz, że nigdy nie przekroczy znaku 500 Mb / s tak tak. w rzeczy samej. istnieje limit tego, ile może wydać
Reply
#7

chercm napisał: po prostu fyi, jeśli używasz światłowodu 1 GB, to sugerowałbym użycie kabla przewodowego. zauważysz, że nigdy nie przekroczy znaku 500 Mb / s ciężko wyciągnąć go do mojego pokoju ..
Reply
#8

nexusRAGER napisał: ciężko wyciągnąć go do mojego pokoju .. jakie masz teraz prędkości dzięki wtyczkom
Reply
#9

localITguy napisał: jakie masz teraz prędkości dzięki wtyczkom wciąż czekam na jego przybycie ... ale moje kable zostały zrobione 7 lat temu ... chyba powinna być w porządku
Reply
#10

nexus RANGER napisał: wciąż czekam na jego przybycie ... ale moje kable zostały zrobione 7 lat temu .. Powinien być w porządku, chyba hahaha. Ciężko powiedzieć
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)