Router 4g dla karty SIM
#1

hej wszystkim, myślę o zakupie routera 4g do użytku z planem danych circles.life. pod względem użytkowania jest to dla małego biura (2 osoby), więc dane 26 GB danych dostarczone przez kręgi. życie byłoby więcej niż wystarczające.   Jakieś rekomendacje routera? Szukam @ TP-Link MR6400 4G LTE Wi-Fi Router @ 259 USD za tę konfigurację. Czy byłby kompatybilny?   Czy ktoś korzysta z podobnej konfiguracji w swoim małym biurze / domu? Karta SIM 4 g + router karty 4 g.   dzięki.
Reply
#2

Frankz napisał: hej wszystkim, myślę o zakupie routera 4g do użytku z planem danych circles.life. pod względem użytkowania jest to dla małego biura (2 osoby), więc dane 26 GB danych dostarczone przez kręgi. życie byłoby więcej niż wystarczające. Jakieś rekomendacje routera? Szukam @ TP-Link MR6400 4G LTE Wi-Fi Router @ 259 USD za tę konfigurację. Czy byłby kompatybilny? Czy ktoś korzysta z podobnej konfiguracji w swoim małym biurze / domu? Karta SIM 4 g + router karty 4 g. dzięki. Dlink ma również kilka modeli. Ale jeśli mnie zapytasz, szczerze mówiąc, nie korzystałem przed routerem karty SIM 4G. W przeciwnym razie, z punktu widzenia ceny, tplink będzie lepszą opcją, ponieważ jest tańszy ..
Reply
#3

Router Wi-Fi wydaje się być tylko czytnikiem kart SIM (+ modem) wewnątrz routera N300. Z tego powodu zaleciłbym zakup dwupasmowego routera 802.11n (N600 lub nowszego), który obsługuje klucz USB do skonfigurowania jako Internet. Uzyskaj obsługiwany klucz sprzętowy LTE 150 Mb / s USB (zalecane Huawei), podłącz i skonfiguruj. RT-N66U + 150 Mb / s Klucz sprzętowy Huawei LTE USB, oba otrzymane od Carousell, mogą przynieść znacznie niższy koszt. Zaleta routera dwuzakresowego, z pełną zdolnością 150 Mb / s przez Wi-Fi (klienci 2X2 lub 3X3) i szerszy zasięg.
Reply
#4

Możesz to rozważyć http://www.lazada.sg/huawei-e5180-4g...841.html?ff=1] albo to http://www.lazada.sg/huawei-b315-b31...1&mp=1&rs=2599
Reply
#5

lohsenglte napisał: Uzyskaj obsługiwany klucz sprzętowy LTE 150 Mb / s USB (zalecane Huawei), podłącz i skonfiguruj. Cześć, dzięki za radę. Czy takie urządzenie działałoby z naszą normalną kartą SIM, której używamy również do naszego telefonu komórkowego? Chcę się tylko upewnić, boję się, że kupię Liao, a potem zmarnuję pieniądze. dzięki!
Reply
#6

Frankz napisał: Cześć, dzięki za radę. Czy takie urządzenie działałoby z naszą normalną kartą SIM, której używamy również do naszego telefonu komórkowego? Chcę się tylko upewnić, boję się, że kupię Liao, a potem zmarnuję pieniądze. dzięki! zależy. zwykle dla klucza Huawei akceptuje kartę SIM normalnej wielkości, a nie kartę micro / nano. ale z operatorami wydającymi karty SIM typu „wszystko w jednym” nie powinieneś mieć problemu, chyba że używasz starej. Klucz USB działa tylko z laptopem i możesz udostępnić wifi innym osobom. Podczas gdy router 4G transmituje Wi-Fi dla ludzi, więc biorąc pod uwagę potrzeby biura, musisz zdobyć wiele kluczy sprzętowych dla ludzi. Innym sposobem jest uzyskanie routera bezprzewodowego i klucza USB, ale prawdopodobnie będzie to kosztować więcej niż router 4G. Rozejrzyj się, by zobaczyć więcej opcji ...
Reply
#7

Frankz napisał: Cześć, dzięki za radę. Czy takie urządzenie działałoby z naszą normalną kartą SIM, której używamy również do naszego telefonu komórkowego? Chcę się tylko upewnić, boję się, że kupię Liao, a potem zmarnuję pieniądze. dzięki! Zdecydowanie doradzam, albo trzymaj się swojego pierwotnego planu z „routerem Wi-Fi TP-Link MR6400 4G LTE” SGD 228.80 w Lazada z 3-letnią gwarancją lub „modemem routera Huawei E5180 4G LTE Direct Sim” SGD 121.00 z roczną gwarancją zamieszczone przez sadboy w poście # 4. Router + klucz sprzętowy są oldschoolowe i być może dziesięć lat temu są popularne w takiej konfiguracji.
Reply
#8

Frankz napisał: Cześć, dzięki za radę. Czy takie urządzenie działałoby z naszą normalną kartą SIM, której używamy również do naszego telefonu komórkowego? Chcę tylko mieć pewność, że boję się, że kupię Liao, a potem stracę pieniądze. dzięki! renfred89 napisał: zależy. zwykle dla klucza Huawei akceptuje kartę SIM normalnej wielkości, a nie kartę micro / nano. ale z operatorami wydającymi karty SIM typu „wszystko w jednym” nie powinieneś mieć problemu, chyba że używasz starej. Klucz USB działa tylko z laptopem i możesz udostępnić wifi innym osobom. Podczas gdy router 4G transmituje Wi-Fi dla ludzi, więc biorąc pod uwagę potrzeby biura, musisz zdobyć wiele kluczy sprzętowych dla ludzi. Innym sposobem jest uzyskanie routera bezprzewodowego i klucza USB, ale prawdopodobnie będzie to kosztować więcej niż router 4G. Rozejrzyj się, by zobaczyć więcej opcji ... Normalne pełnowymiarowe karty SIM. Może korzystać z abonamentów mobilnych, nie potrzebujesz mobilnych kart SIM z abonamentem szerokopasmowym. (Krótko mówiąc, można również użyć karty SIM Circles 4G. Może potrzebować adapterów SIM, ale myślę, że Circles również używa karty SIM, więc może nie potrzebować.) Rzeczywiście zależy to od kosztów. Czasami w Carousell można uzyskać klucze sprzętowe Huawei LTE 150 Mb / s za około 50 USD, a następnie uzyskać nowy router obsługujący klucz LTE USB, na przykład ASUS RT-AC1200G + za około 100 USD. Szeroki zakres i dwuzakresowy prąd przemienny za około 150 USD. Oczywiście tego rodzaju konfiguracja wymaga dalszych badań dotyczących wsparcia, ponieważ router musi obsługiwać klucz LTE, ale, afaik, obsługiwanych jest wiele kluczy Huawei LTE, więc nie powinno być zbyt dużego problemu.
Reply
#9

Ostatnio zaproponowałem kilka sugestii. Jak zwykle forumista przybył tutaj, aby zadawać pytania, ale niewielu stara się tu wrócić i zgłosić swój status. JustDoLor napisał: Jaka jest wielkość twojego tymczasowego biura i liczba pracowników? Tymczasem zakładam, że twoje tymczasowe biuro ma rozmiar kontenera 20 stóp (czy 40 stóp?)? 4G i WiFi W zależności od wielkości biura i liczby pracowników możesz wybrać: 1. Router 4G (~ 200 $ do 400 $) 2. Hotspot typu MiFi 3. 4G HP, tablet, iPad jako hotspot ..... Zastanów się, czy możesz go ponownie wykorzystać do przyszłych projektów ... Karta SIM W przypadku taniego i szybkiego wdrożenia na małą skalę można rozważyć: Bez umowy, 48 USD / miesiąc z danymi 26 GB, pobierz ją od Circle.Life. Oznacza to, że możesz sobie pozwolić na wykorzystanie średnio 1 GB danych dziennie, co, jak sądzę, będzie wystarczające na wiadomości e-mail, podstawowe przeglądanie Internetu i przesyłanie plików (takich jak okazjonalne projektowanie / rysunki CAD, dokumenty biurowe itp.). Jeśli uważasz, że może zabraknąć danych, możesz rozważyć ich automatyczne zwiększenie. Circle.Life jeździ na infrastrukturze M1. Nie mają biura, a także mogą kontaktować się tylko za pośrednictwem czatu na żywo, e-maili i Roadshow. Chociaż jestem całkiem pewien swojej sugestii, napisałem do circle.life, zanim opublikowałem powyższe. Ich oficjalne opinie były jak poniżej.
Reply
#10

dzięki chłopaki za wszystkie twoje wkłady. biuro ma tylko 1,5 kontenera wielkości, 4 sztabów, więc prawdopodobnie dostanę kółka. life sim + TP-Link MR6400 4G LTE Router Wi-Fi, myślę, że byłby to najbardziej ekonomiczny i prosty. ponieważ obecnie używamy klucza 3g m1 + tp-link TL-MR3020. ale miesięcznie przekraczają dane, więc biorąc pod uwagę zmianę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)