Zaktualizuj CPU lub GPU
#1

Myślałem, który z nich jest lepszy.   Obecnie mają 2700x (X470) z Gigabyte 1080. Nie jestem pewien, czy aktualizacja do 3700x (~ 480 $) lub RTX 2070 Super (~ 680 $) jest lepsza.   Gram tylko w Destiny 2, więc nie byłem w stanie znaleźć odpowiednich, aktualnych testów porównawczych.   * mają także BNIB ASUS Strix Vega 64   Jakieś sugestie?
Reply
#2

GUOYIN2000 napisał: Myślałem, który z nich jest lepszy. Obecnie mają 2700x (X470) z Gigabyte 1080. Nie jestem pewien, czy aktualizacja do 3700x (~ 480 $) lub RTX 2070 Super (~ 680 $) jest lepsza. Gram tylko w Destiny 2, więc nie byłem w stanie znaleźć odpowiednich, aktualnych testów porównawczych. * mają także BNIB ASUS Strix Vega 64 Jakieś sugestie? GTX 2080 TI Super Release już? Jeśli tak ... zdobądź to
Reply
#3

gld998 napisał: GTX 2080 TI Super Release już? Jeśli tak ... zdobądź to Ty ah ... W każdym razie nVidia już powiedziała, że nie będzie. Myślę, że to zbyt blisko ich produktów Titan.
Reply
#4

jeszcze nie wyglądasz z powodu aktualizacji
Reply
#5

Powinieneś poczekać do następnego wydania imo
Reply
#6

Procesor będzie działał tylko z niektórymi płytami głównymi. Może to utrudnić aktualizację, ponieważ dana płyta główna będzie kompatybilna z wieloma różnymi procesorami. Kluczowym wskaźnikiem jest gniazdo procesora, z którego korzysta bieżący procesor. Dzięki temu dowiesz się, jakie procesory możesz upuścić na istniejącą płytę główną.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)