Pomoc przy 1. kompilacji
#1

Chcę zastąpić mojego wieloletniego laptopa do gier komputerem PC. Wiedzę o budowaniu, więc myślę o tym, by po prostu przejść do Motywów na PC, aby pomogły mi zbudować. Planuję na przyszłość, nie mając na uwadze prawdziwego budżetu, ale jestem stosunkowo jasny, jakie są części, które chcę.   Chcesz grać w gry w ultra jakości i na monitorze 144 Hz. _________________________________________________________     Aktualizacja: Sfinalizowałem mój zestaw!   [CPU + Mobo] Asrock Z370 Pro 4 + i7 8700/618 $ [GFX] MSI GTX 1080 8 GB Gaming X / 929 USD [Obudowa] Fractal Designs Meshify C / 145 USD [RAM] G.skill Ripjaws V 3000 MHz CL15 16 GB / 274 USD [SSD] Samsung EVO 960M M.2 SSD 500 GB (Nvme) / 259 USD [Cooler] Chłodnica Cyorig H7 / 60 USD [Fani] [PS] Seasonic FP-FX 650W GOLD / 145 USD Razem: 2430 USD     Jeszcze raz dziękuję.
Reply
#2

Jeśli chcesz, aby sklep wypełnił dla ciebie części, być może Nigel byłby lepszym rozwiązaniem. Yi Long jest zwykle bardzo zajęty tematami na PC, zwłaszcza że wielu ludzi go szuka.
Reply
#3

ale czy masz jakiś budżet?
Reply
#4

Ark Law napisał: Jeśli chcesz, aby sklep wypełnił dla ciebie części, być może Nigel byłby lepszym rozwiązaniem. Yi Long jest zwykle bardzo zajęty tematami na PC, zwłaszcza że wielu ludzi go szuka. Przepraszam, kim jest Nigel?
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: ale czy masz jakiś budżet? Może około 2,5–3 tys. USD?
Reply
#6

Jedno bardzo ważne pytanie ..... idziesz do OC?
Reply
#7

Nie wydaje mi się! Może eksperyment po prostu pokaże, że działa, ale nie jestem ekspertem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)