Starhub 1000 Mb / s - Jaką przepustowość otrzymujesz?
#1

Właśnie uaktualniono do planu Starhub 1000 Mb / s.   Spadam o 620 Mb / s, 520 Mb / s na moim laptopie (bezprzewodowy ac), ale tylko 90 Mb / s, 100 Mb / s na iPhone 6s Plus.   Ktoś udało się dostać wyżej?
Reply
#2

Użyj bezpośredniego połączenia
Reply
#3

Noesis napisał: Właśnie uaktualniono do planu Starhub 1000 Mb / s. Spadam o 620 Mb / s, 520 Mb / s na moim laptopie (bezprzewodowy ac), ale tylko 90 Mb / s, 100 Mb / s na iPhone 6s Plus. Ktoś udało się dostać wyżej? Twoje prędkości wydają się normalne w przypadku łączności bezprzewodowej. Jeśli chcesz przetestować pełną wydajność prędkości, musisz użyć połączenia przewodowego
Reply
#4

Mam tylko około 400+ do 600+ na kablach ... czy to jest niezwykłe?
Reply
#5

Noesis napisał: Właśnie uaktualniono do planu Starhub 1000 Mb / s. Spadam o 620 Mb / s, 520 Mb / s na moim laptopie (bezprzewodowy ac), ale tylko 90 Mb / s, 100 Mb / s na iPhone 6s Plus. Ktoś udało się dostać wyżej? W przypadku połączenia bezprzewodowego jest to już bardzo dobre TomCool napisał: Mam tylko około 400+ do 600+ na kablach ... czy to jest niezwykłe? Który link wykonał test? Czy korzystałeś z linku tutaj: http://www.starhub.com/personal/supp...peed-test.html
Reply
#6

tungsten2 napisał: W przypadku połączenia bezprzewodowego jest to już bardzo dobre Który link wykonał test? Czy korzystałeś z linku tutaj: http://www.starhub.com/personal/supp...peed-test.html Nie, wypróbowałem speedtest.sg i speedtest.net. Dzisiaj wypróbowałem twój link również między 500 a 600.
Reply
#7

babyjyo napisał: Twoje prędkości wydają się normalne w przypadku łączności bezprzewodowej. Jeśli chcesz przetestować pełną wydajność prędkości, musisz użyć połączenia przewodowego Dzięki. Wygląda więc na to, że 3x3 802.11ac może osiągnąć rzeczywistą przepustowość tylko 600 Mb / s w porównaniu do teoretycznej 1,3 Gb / s.
Reply
#8

TomCool napisał: Nie, wypróbowałem speedtest.sg i speedtest.net. Dzisiaj wypróbowałem twój link również między 500 a 600. Może spróbować bezpośrednio do ONT, aby sprawdzić, czy router jest wąskim gardłem.
Reply
#9

Noesis napisał: Może spróbować bezpośrednio do ONT, aby sprawdzić, czy router jest wąskim gardłem. Dzięki, stary ... zrobi to dziś wieczorem. btw, używam DLink 868L
Reply
#10

Noesis napisał: Dzięki. Wygląda więc na to, że 3x3 802.11ac może osiągnąć rzeczywistą przepustowość tylko 600 Mb / s w porównaniu do teoretycznej 1,3 Gb / s. Przy okazji, której karty sieci bezprzewodowej używasz?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)