Rig Rig Advice
#1

Chcę zbudować platformę bitcoin. Jakaś rada? początkujący tutaj. Wiele lektur uważam za przestarzałe i dużo tracą pieniądze lub zarabiają bardzo mało. Mam 2x GTx1070 i 2xR7 370 śpiących w mojej szafce, której będę używał do kopania.
Reply
#2

gld998 napisał: Chcę zbudować platformę bitcoin. Jakaś rada? początkujący tutaj. Wiele lektur uważam za przestarzałe i dużo tracą pieniądze lub zarabiają bardzo mało. Mam 2x GTx1070 i 2xR7 370 śpiących w mojej szafce, której będę używał do kopania. Jest bardzo późno, aby wejść do gry minig. Ponadto nie wydobywałbyś bitcoinów, a raczej altcoiny, a następnie zamieniałby się w Eth, BTC lub LTC. Szczerze mówiąc, lepiej byłoby kupić LTC, a następnie handlować na giełdach. Jeśli chcesz wydobywać, sugeruję to: 1. Dowiedz się o niskim napięciu w celu oszczędzania energii. Karty takie jak 1070 i 370 mogą łatwo obniżyć do 70% mocy przy minimalnej utracie skrótu. 2. Dowiedz się więcej na temat flashowania BIOS w 370. Będziesz musiał flashować BIOS, aby oszczędzać energię przy jednoczesnym zwiększeniu szybkości mieszania nawet o 25%. 3. Jeśli nie jesteś profesjonalistą, użyj prostego narzędzia, takiego jak górnik Nicehash, aby automatycznie wydobywać i wymieniać za Ciebie. Tracisz nieco opłaty basenowe, ale jest to automatyczne i bezproblemowe. Automatycznie zoptymalizuje i automatycznie wykryje karty.
Reply
#3

Rashkae napisał: Jest bardzo późno, aby wejść do gry minig. Ponadto nie wydobywałbyś bitcoinów, a raczej altcoiny, a następnie zamieniałby się w Eth, BTC lub LTC. Szczerze mówiąc, lepiej byłoby kupić LTC, a następnie handlować na giełdach. Jeśli chcesz wydobywać, sugeruję to: 1. Dowiedz się o zaniżaniu napięcia w celu oszczędzania energii. Karty takie jak 1070 i 370 mogą łatwo obniżyć do 70% mocy przy minimalnej utracie skrótu. 2. Dowiedz się więcej na temat flashowania BIOS w 370. Będziesz musiał flashować BIOS, aby oszczędzać energię przy jednoczesnym zwiększeniu szybkości mieszania nawet o 25%. 3. Jeśli nie jesteś profesjonalistą, użyj prostego narzędzia, takiego jak górnik Nicehash, aby automatycznie wydobywać i wymieniać za Ciebie. Tracisz nieco opłaty basenowe, ale jest to automatyczne i bezproblemowe. Automatycznie zoptymalizuje i automatycznie wykryje karty. Dzięki! Wszelkie inne porady? Alot online nie jest związany z SG, więc chcę wiedzieć, czy nadal jest to wykonalne.
Reply
#4

gld998 napisał: Dzięki! Wszelkie inne porady? Alot online nie jest związany z SG, więc chcę wiedzieć, czy nadal jest to wykonalne. Nadal jest to wykonalne, ale jeśli nie zoptymalizujesz systemu za pomocą poprawek systemu BIOS itp., Po prostu zepsujesz zużycie energii.
Reply
#5

dzięki! czy są tu górnicy?
Reply
#6

gld998 napisał: dzięki! czy są tu górnicy? Jeśli pozostali w pobliżu górnicy, prawdopodobnie używają systemów serwerów firmy, aby to zrobić tutaj, w SG, po prostu porzuć myśl o wydobyciu.
Reply
#7

Koszt energii tutaj jest zdecydowanie za wysoki
Reply
#8

garfield82 napisał: Jeśli pozostali w pobliżu górnicy, prawdopodobnie używają systemów serwerów firmy, aby to zrobić tutaj, w SG, po prostu porzuć myśl o wydobyciu. jeśli prąd jest bezpłatny to znaczy, że wciąż można zarobić?
Reply
#9

Rashkae napisał: Jest bardzo późno, aby wejść do gry minig. Ponadto nie wydobywałbyś bitcoinów, a raczej altcoiny, a następnie zamieniałby się w Eth, BTC lub LTC. Szczerze mówiąc, lepiej byłoby kupić LTC, a następnie handlować na giełdach. Jeśli chcesz wydobywać, sugeruję to: 1. Dowiedz się o zaniżaniu napięcia w celu oszczędzania energii. Karty takie jak 1070 i 370 mogą łatwo obniżyć do 70% mocy przy minimalnej utracie skrótu. 2. Dowiedz się więcej na temat flashowania BIOS w 370. Będziesz musiał flashować BIOS, aby oszczędzać energię przy jednoczesnym zwiększeniu szybkości mieszania nawet o 25%. 3. Jeśli nie jesteś profesjonalistą, użyj prostego narzędzia, takiego jak górnik Nicehash, aby automatycznie wydobywać i wymieniać za Ciebie. Tracisz nieco opłaty basenowe, ale jest to automatyczne i bezproblemowe. Automatycznie zoptymalizuje i automatycznie wykryje karty. gdzie kupić LTC, a następnie handlować na giełdach? Czytałem sporo, to tylko dziwne ponzi?
Reply
#10

alamakazim napisał: jeśli prąd jest bezpłatny to znaczy, że wciąż można zarobić? jeśli planujesz wydobywać w biurze, nie daj się złapać. Cb moja strona zapomnij wyłączyć monitor b4 wróć też dostałem ppl powiedzieć. Zzzz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)