Dostęp do usługi mieszkaniowej SuperInternet 10 Gb / s
#1

Rozpoczęcie nowego wątku…     Zacytować: Singtel nie jest jedynym, który ogłasza plan dostępu szerokopasmowego 10 Gb / s dla klientów indywidualnych. Innym dostawcą jest SuperInternet.   W przeciwieństwie do architektury Singtel GPON (Gigabit Passive Optical Network), SuperInternet korzysta z Optical Ethernet (OE). Największym atutem jest dedykowane pasmo między serwerem przełączającym a użytkownikiem końcowym, w przeciwieństwie do GPON, gdzie każdy terminal linii optycznej (OLT) musi obsługiwać określoną liczbę użytkowników.   Ponadto plan 10 Gb / s SuperInternet jest planem symetrycznym, co oznacza prędkość pobierania 10 Gb / s i prędkość pobierania 10 Gb / s. SI twierdzi również, że w swojej sieci ma opóźnienie w obie strony mniejsze niż 1 ms (tj. Opóźnienie).   Ile kosztuje plan SI? 199 S $ miesięcznie, na okres umowy 12 miesięcy. Dostępne są również opcjonalne i płatne dodatki, takie jak statyczny IPv4 po stronie WAN i statyczna podsieć IPv6.   Klienci, którzy chcą się zapisać, mogą wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] w celu otrzymania formularza subskrypcji.   Źródło: SuperInternet.  - SuperInternet ma również plan 10 Gb / s dla klientów indywidualnych   Nic dziwnego, że SI tak wolno reagowało na moją subskrypcję 1 Gb / s. Na szczęście jeszcze się nie zaangażowałem.   Teraz strzelanie do SI 10G… zapewni wam aktualność
Reply
#2

[Zarezerwowane do aktualizacji] Sprzęt, którego używam: Router: MikroTik CCR1016-12S-1S + Przełącznik: Juniper EX3300-24P (24 * 1 Gb / s PoE, 4 * 10 Gb / s SFP +) Wifi: Ubiquiti UniFi AP AC * 4 (stara wersja, nie nowe) NAS: DIY z AsRock Rack C2750D4I + Intel X520-SR2 NIC Topologia: Router <- 10G SFP + bezpośrednie podłączenie -> Przełącznik <--> wszystkie inne urządzenia (w tym WAN) Jestem ograniczony do półdupleksu 10 Gb / s, używając tylko interfejsu 1x10G do routera, ale obecnie nie mam funduszy na CCR1036 z 2 portami SFP +… w każdym razie nie widzę, że generuję ruch o przepustowości 20 Gb / s
Reply
#3

w oczekiwaniu na twoje raporty. Jeszcze 7 miesięcy, zanim mój kontrakt się skończy
Reply
#4

Mój kontrakt M1 kończy się w maju, SI wrócił do mnie. Możesz wybrać dostawę włókna lub miedzi. W moim przypadku zapewnią moduł SFP +. Jest to świetne dla tych, którzy będą używać routera MikroTik w połączeniu z przełącznikiem SFP + 10G (moja dokładna sytuacja). W Singtel musisz utworzyć dodatkową sieć VLAN na swoim przełączniku (która musi mieć osobowości 10GbaseT i 10G SFP +), aby móc korzystać z zewnętrznego routera innego niż Huawei ONR Singtel.
Reply
#5

Czy istnieje plan 1 Gb / s dla osób lubiących przesyłać strumieniowo filmy i gry? xD bo idę w kierunku M1 po zakończeniu mojego planu MR (będąc w MR od początku xD)
Reply
#6

robolee napisał: czy ich plan 1 Gb / s jest świetny dla ppl, którzy lubią streamować wideo i gry? xD bo idę w kierunku M1 po zakończeniu mojego planu MR (będąc w MR od początku xD) Nie próbowałem ich 1G, nie sądzę, że ceny 1G są konkurencyjne. Jestem teraz na M1 - żadnych skarg. Chiny są dobre, UnoTelly i Unblock-Us działają dobrze, IPv6 działa.
Reply
#7

andr3wyong napisał: Nie próbowałem ich 1G, nie sądzę, że ceny 1G są konkurencyjne. Jestem teraz na M1 - żadnych skarg. Chiny są dobre, UnoTelly i Unblock-Us działają dobrze, IPv6 działa. Czy musisz wysłać je e-mailem w celu uzyskania planu 1 GB? Właściwie jestem na planie 100 MB od ponad 2 lat i szukałem 1 GB, ale nigdy nie widziałem go na swojej stronie. Czy znasz cenę 1 GB?
Reply
#8

Chottohen napisał: Czy musisz wysłać je e-mailem w celu uzyskania planu 1 GB? Właściwie jestem na planie 100 MB od ponad 2 lat i szukałem 1 GB, ale nigdy nie widziałem go na swojej stronie. Czy znasz cenę 1 GB? Tak, sprawdź forum, jest inny wątek rozpoczęty przeze mnie ze strukturą cenową ich planów 1G.
Reply
#9

Trzymasz oba? Czy anulowanie m1?
Reply
#10

andr3wyong napisał: Tak, sprawdź forum, jest inny wątek rozpoczęty przeze mnie ze strukturą cenową ich planów 1G. Fajne dzięki. Ciekawy. Mogę zmienić faktycznie zmienić na 1G.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)