wtyk modułowy cat6 z listwą obciążeniową
#1

Kupuję modułową wtyczkę cat6 z listwą obciążeniową online (aliexpress) ... jak zainstalować i używać .. próbuję zrobić jeden kabel ... ale nadal nie mogę ... kabel nie może się przymocować do listwy obciążeniowej ... dość mocno .. proszę o pomoc jakieś wskazówki
Reply
#2

W górę po więcej pls
Reply
#3

Masz link do strony internetowej lub zdjęć?
Reply
#4

Nie przepraszam .. Trudno mi było używać modułowej wtyczki z listwą obciążeniową
Reply
#5

Montaż złącza RJ45 z modułową listwą obciążeniową - YouTube Jeśli jest to zbyt trudne, zlikwiduj pasek obciążenia i włóż bezpośrednio do RJ45. Wykonuję własne kable cat6 i z tego, co widzę, łatwiej jest z paskiem obciążenia ... ale oczywiście zawsze jest łatwo, gdy ktoś to robi.
Reply
#6

Johnny Chai napisał: Nie przepraszam .. Trudno mi było używać modułowej wtyczki z listwą obciążeniową Czy masz również problemy z robieniem zdjęć za pomocą HP i zamieszczaniem tutaj, aby pomóc ludziom, którzy próbują ci pomóc?
Reply
#7

Gdy publikuję wątek, właśnie docieram do obozu .. Nie mogę zrobić żadnego zdjęcia ..
Reply
#8

Johnny Chai napisał: Gdy publikuję wątek, właśnie docieram do obozu .. Nie mogę zrobić żadnego zdjęcia .. Potrzebuję wyjaśnienia, jak używać wtyczki modułowej z listwą obciążeniową
Reply
#9

Użyłem tego. Myślę, że to bardzo proste. Odetnij powłokę kabla RJ45. Wyrównaj odpowiednio kolorowe przewody, a następnie włóż je do paska obciążenia. Po zakończeniu wytnij nadmiar przewodów. Za paskiem ładunkowym nie powinno być żadnego nadmiaru drutu. Następnie wystarczy podłączyć kabel do złącza RJ45 (z paskiem obciążającym) i zacisnąć. - Charles
Reply
#10

Johnny Chai napisał: Potrzebuję wyjaśnienia, jak używać wtyczki modułowej z listwą obciążeniową Stary, mój poprzedni post zawierał youtube jak wideo. Przeczytaj zanim opublikujesz. Wszyscy chętnie pomożemy, ale proszenie o coś, gdy informacje są już JUŻ DOSTĘPNE, jest po prostu leniwe.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)