Zdobywanie rzeczy z Taobao
#1

Hej,   Poczuj się jak zdobycie myszy z taobao w okresie 11/11. Chciałbym sprawdzić, czy ktokolwiek wcześniej z niego dotarł, a także pod kątem gwarancji. Czy można go objąć w Singapurze?   Dzięki chłopaki
Reply
#2

b0ib0ii napisał: Hej, Poczuj się jak zdobycie myszy z taobao w okresie 11/11. Chciałbym sprawdzić, czy ktokolwiek wcześniej z niego dotarł, a także pod kątem gwarancji. Czy można go objąć w Singapurze? Dzięki chłopaki Kupuj rzeczy z Chin, możesz zapomnieć o gwarancji.
Reply
#3

b0ib0ii napisał: Hej, Poczuj się jak zdobycie myszy z taobao w okresie 11/11. Chciałbym sprawdzić, czy ktokolwiek wcześniej z niego dotarł, a także pod kątem gwarancji. Czy można go objąć w Singapurze? Dzięki chłopaki Kup z Taobao w zasadzie = kupując zestaw eksportowy. Każda gwarancja ma zazwyczaj charakter krajowy dla rynku CN. Dokonaj zakupu bez uwzględnienia lokalnej gwarancji. Jeśli chcesz mieć gwarancję, musisz ją odesłać do sprzedawcy na własny koszt.
Reply
#4

Można zapomnieć o gwarancji, wysyłając ją z powrotem do sprzedawcy. Kupiłem kilka rzeczy, a gdy jest wadliwy, trudno jest go wymienić. Niektórzy sprzedawcy nie akceptują żadnych wymian po kilku dniach. Poprosą Cię o wymianę z lokalnym dystrybutorem. Tam zaczyna się wyzwanie. Nie wolno wysyłać rzeczy z SG do dystrybutora CN w celu wymiany wadliwych rzeczy. Wymagają posiadania lokalnego adresu do odesłania produktu. Zwykle po prostu umieszczam usługi spedycji cn, aby je odesłać do mnie. Straszne doświadczenie, gdybyś mnie zapytał. Więc jeśli naprawdę chcesz gwarancji, zapomnij o taobao.
Reply
#5

Awww. Dzięki chłopaki. Dzięki chłopaki!
Reply
#6

Kandinsky napisał: Kup z Taobao w zasadzie = kupując zestaw eksportowy. Każda gwarancja ma zazwyczaj charakter krajowy dla rynku CN. Dokonaj zakupu bez uwzględnienia lokalnej gwarancji. Jeśli chcesz mieć gwarancję, musisz ją odesłać do sprzedawcy na własny koszt. Ile kosztuje wysłanie typowej przesyłki z powrotem do Chin? Sądzę, że w niektórych przypadkach może to być nawet droższe niż pierwotna cena zakupu? Zastanawiam się, w jaki sposób chińscy sprzedawcy mogą tanio przesłać coś z Chin do tutaj. To jeden kierunek. Chiny -> Singapur: tanio Singapur -> Chiny: drogie
Reply
#7

Wystarczy podzielić się, że kiedyś kupiłem coś od chińskiego sprzedawcy. Otrzymany przedmiot był wadliwy, a następnie sprzedawca w Chinach prosi o dowód wideo, że przedmiot jest wadliwy. Wyślij im dowód wideo, a kilka dni później sprzedawca poprosi mnie o odesłanie wadliwego produktu do nich w Chinach. W zamian mówią, że dadzą mi zniżkę na mój przyszły zakup od nich. Chociaż przez chwilę przypominało to, że zapomniałaś wysłać je z powrotem, opłata za wysyłkę była również dość droga i kosztował tylko 10 USD. Myślałem, że wyślą mi zupełnie nowy zamiennik i nie muszę odsyłać wadliwego produktu, ale okazuje się, że jest inaczej. Więc mam nadzieję, że przedmiot otrzymany z Chin nie jest wadliwy, w przeciwnym razie może być bardzo kłopotliwy. Najwyraźniej słyszałem, że ich opłata za wysyłkę do Singapuru jest naprawdę tania, ponieważ dostała dotacje rządowe od opłaty za wysyłkę, ale nie wiem, czy to prawda.
Reply
#8

u0206397 napisał: Ile kosztuje wysłanie typowej przesyłki z powrotem do Chin? Sądzę, że w niektórych przypadkach może to być nawet droższe niż pierwotna cena zakupu? Zastanawiam się, w jaki sposób chińscy sprzedawcy mogą tanio przesłać coś z Chin do tutaj. To jeden kierunek. Chiny -> Singapur: tanio Singapur -> Chiny: drogie To idzie objętościowo. Tak jak mówił mój tata w tej branży. Otrzymałeś obiecany wolumen, masz dobre stawki za wysyłkę. Bez głośności, nigdy nie można uzyskać dobrych stawek. Zasadniczo, jeśli kupisz od Taobao, konsolidują wszystkie elementy do magazynu, a następnie ten strzał z 1 magazynu wysyła tam kilka ton przedmiotów, aby wysłać je do wybranych krajów. Następnie będą jeździć z liniami lotniczymi / kurierami, aby wysłać przedmioty do sg. Chiny mają 1 największą liczbę przesyłek wchodzących i wychodzących z Chin. Sg ma tylko małą głośność. Nawet nasze lokalne usługi pocztowe nie wychodzą zbyt wiele z SG. Wysoce stąd jest wysyłać rzeczy.
Reply
#9

W ten sposób, jak zwrócić wszelkie zakupy z Chin po przyjeździe? Po wyjęciu z pudełka już nie działa poprawnie. Odesłanie kosztuje więcej niż pewien procent ceny zakupu, czy równie dobrze można zamówić inny?
Reply
#10

u0206397 napisał: W ten sposób, jak zwrócić wszelkie zakupy z Chin po przyjeździe? Po wyjęciu z pudełka już nie działa poprawnie. Odesłanie kosztuje więcej niż pewien procent ceny zakupu, czy równie dobrze można zamówić inny? Zwykle po prostu rzucam. Nie ma sensu odsyłać go z powrotem. Nie warte swojej ceny i kłopotów lol.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)